eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Będzie zmiana burmistrza Myszyńca. Elżbieta Abramczyk: "Nie startuję"

REKLAMA
zdjecie 9224
REKLAMA
zdjecie 9224

Burmistrz Myszyńca Elżbieta Abramczyk ogłosiła, że nie będzie ubiegać się o reelekcję. "To była trudna decyzja, więc podjęcie jej zajęło mi trochę czasu, gdyż jestem osobą bardzo odpowiedzialną" - napisała w mediach społecznościowych.

- W najbliższych wyborach samorządowych nie startuję na urząd Burmistrza Myszyńca. To była trudna decyzja, więc podjęcie jej zajęło mi trochę czasu, gdyż jestem osobą bardzo odpowiedzialną. Ale w pewnym momencie, każdy z nas powinien (czasami musi) zadać sobie pytanie: co jest dla mnie najważniejsze. Myślę, że wszyscy zgodzicie się, iż w życiu najważniejsze jest zdrowie. Kierując się tym, i w niedalekiej przyszłości odejściem na emeryturę, taką właśnie decyzję podjęłam - napisała burmistrz Myszyńca w mediach społecznościowych.

Elżbieta Abramczyk podkreśliła, że swoje zadania i obowiązki starała się wypełniać rzetelnie, a "Myszyniec bardzo zmienił się na przełomie tych 5 lat, ale jest jeszcze wiele do zrobienia". Ale było też parę gorzkich słów:

Dane mi było również (nie wiem czemu) mierzyć się z dodatkowymi problemami, które powstawały wskutek, min.: niepogodzenia się poprzedniej władzy z przegraną, donosy do różnych instytucji, skargi, CBA, Prokuratura, czy też poprzednia Komisja Rewizyjna, która zachowywała się w sposób skandaliczny, sugerując mnie i pracownikom Urzędu jakieś działania przestępcze. Mimo , iż radziłam sobie wcześniej i radzę sobie teraz, lecz nie ukrywam wpłynęło to na moje zdrowie.

Kto zastąpi Elżbietę Abramczyk? Kandydatów na pewno nie zabraknie - jeden z nich już ogłosił swój start.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
marzec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11  12 dk13  14  15  16  17
dk18  19 dk20  21  22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27  28  29  30  31
×