eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Bezdomna uderzyła kobietę na przystanku. Stanie przed sądem

REKLAMA
zdjecie 6509
zdjecie 6509
fot. pexelsfot. pexels
REKLAMA

Bezdomna kobieta uderzyła 70-letnią mieszkankę Ostrołęki na jednym z przystanków autobusowych. W poniedziałek policja dokonała jej zatrzymania. 

Według ustaleń funkcjonariuszy w minioną sobotę na jednym z przystanków w rejonie dworca autobusowego doszło do sprzeczki pomiędzy dwiema kobietami, w wyniku czego 70-letnia ostrołęczanka została uderzona. Druga z kobiet oddaliła się z miejsca zdarzenia. Seniorką zaopiekowali się przybyli na miejsce policjanci, którzy odwieźli ja do miejsca zamieszkania.

Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania agresorki. Zaledwie pół godziny po zdarzeniu jej personalia zostały ustalone przez mundurowych. Okazała się nią 35-letnia mieszkanka Ostrołęki. Co prawda kobieta posiada adres zamieszkania, ale od dłuższego czasu prowadzi koczowniczy tryb życia. Wczoraj około godziny 16.00 została ona zatrzymana na jednej z ulic Ostrołęki i przewieziona do ostrołęckiej komendy. Wobec kobiety został sporządzony wniosek o ukaranie do sądu

- poinformował kom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Rzecznik prasowy KMP Ostrołęka dodaje:

Informujemy, że w związku z napływającymi do dyżurnego ostrołęckich policjantów sygnałami dotyczącymi, nieobyczajnych zachowań, m.in. na przystankach autobusowych i innych obiektach użyteczności publicznej w Ostrołęce ostrołęccy policjanci stale prowadzą kontrole wskazanych miejsc. Działania w tym zakresie będą prowadzone do skutku. Wobec osób popełniających tego rodzaju wykroczenia jest stosowana zasada "zero tolerancji". Za każdym razem na takie osoby skierowane zostaną wnioski o ukaranie do sądu, a nietrzeźwi są doprowadzani do wytrzeźwienia do pomieszczeń dla osób zatrzymanych ostrołęckiej komendy.  

Więcej o: Ostrołęka, policja

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
×