zdjecie 65
2018-01-04T08:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Bezpłatna nauka zawodu. Można ją zacząć już od lutego

REKLAMA
REKLAMA

Trwa nabór do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce, gdzie można podjąć naukę w jednym z atrakcyjnych zawodów:

  • opiekun medyczny
  • technik masażysta
  • technik usług kosmetycznych
  • terapeuta zajęciowy.

W Polsce, podobnie jak w Europie, zapotrzebowanie na fachowców
z branży medycznej czy kosmetycznej jest ogromne i cały czas rośnie.  Kwalifikacje do pracy  uzyskać może każdy. Nauka w CKZiU trwa maksymalnie dwa lata, a w niektórych zawodach jedynie rok. Dzięki temu w krótkim czasie można zdobyć praktyczny, poszukiwany obecnie na rynku zawód. Zwłaszcza opiekun medyczny to zawód, gdzie chętnie zatrudniane są osoby w każdym wieku. Po ukończeniu rocznej nauki opiekunowie medyczni uzyskują uprawnienia do świadczenia usług pielęgnacyjnych i często od ręki znajdują zatrudnienie. Gdzie?  Zapotrzebowanie jest w: zakładach opiekuńczo - leczniczych, ośrodkach i domach pomocy społecznej,  w szpitalach,  niepublicznych zespołach opieki zdrowotnej, fundacjach
i stowarzyszeniach oraz mieszkaniach prywatnych.

Nauka w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego jest całkowicie bezpłatna, gdyż jest to szkoła publiczna, prowadzona przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Szkoły policealne są atrakcyjną formą kształcenia zarówno dla osób młodych, które niedawno ukończyły szkołę średnią i chcą zdobyć dobry, perspektywiczny zawód, jak i starszych, które już pracują i chcą podnieść swoje kwalifikacje lub zdobyć nowe.

Do  CKZiU przyjmowani są wszyscy chętni bez względu na wiek. Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej,  matura nie jest wymagana.

Wszystkie zajęcia prowadzą profesjonaliści i praktycy w zawodzie o wysokich kwalifikacjach. Doskonale wyposażone pracownie umożliwiają praktyczną naukę zawodu
w rzeczywistych warunkach pracy. Szkoła zapewnia także uczniom praktykę zawodową.

 

Rekrutacja potrwa do 20 stycznia 2018 r.

 

Szkoła organizuje też kursy: maturalne, kosmetyczne, językowe (także od podstaw), komputerowe, udzielania pierwszej pomocy, rejestratorka medyczna i inne.

Więcej informacji:

www.ckziu.ostroleka.pl

tel. 29 764 66 37

e-mail sekretariat@ckziu.ostroleka.pl

 

Artykuł sponsorowany.

REKLAMA
Kalnedarz imprez
marzec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27 dk28
dk29  30  31  1  2  3  4
×