zdjecie 2252
2018-01-04T08:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Bezpłatna nauka zawodu. Można ją zacząć już od lutego

REKLAMA
REKLAMA

Trwa nabór do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce, gdzie można podjąć naukę w jednym z atrakcyjnych zawodów:

  • opiekun medyczny
  • technik masażysta
  • technik usług kosmetycznych
  • terapeuta zajęciowy.

W Polsce, podobnie jak w Europie, zapotrzebowanie na fachowców
z branży medycznej czy kosmetycznej jest ogromne i cały czas rośnie.  Kwalifikacje do pracy  uzyskać może każdy. Nauka w CKZiU trwa maksymalnie dwa lata, a w niektórych zawodach jedynie rok. Dzięki temu w krótkim czasie można zdobyć praktyczny, poszukiwany obecnie na rynku zawód. Zwłaszcza opiekun medyczny to zawód, gdzie chętnie zatrudniane są osoby w każdym wieku. Po ukończeniu rocznej nauki opiekunowie medyczni uzyskują uprawnienia do świadczenia usług pielęgnacyjnych i często od ręki znajdują zatrudnienie. Gdzie?  Zapotrzebowanie jest w: zakładach opiekuńczo - leczniczych, ośrodkach i domach pomocy społecznej,  w szpitalach,  niepublicznych zespołach opieki zdrowotnej, fundacjach
i stowarzyszeniach oraz mieszkaniach prywatnych.

Nauka w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego jest całkowicie bezpłatna, gdyż jest to szkoła publiczna, prowadzona przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Szkoły policealne są atrakcyjną formą kształcenia zarówno dla osób młodych, które niedawno ukończyły szkołę średnią i chcą zdobyć dobry, perspektywiczny zawód, jak i starszych, które już pracują i chcą podnieść swoje kwalifikacje lub zdobyć nowe.

Do  CKZiU przyjmowani są wszyscy chętni bez względu na wiek. Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej,  matura nie jest wymagana.

Wszystkie zajęcia prowadzą profesjonaliści i praktycy w zawodzie o wysokich kwalifikacjach. Doskonale wyposażone pracownie umożliwiają praktyczną naukę zawodu
w rzeczywistych warunkach pracy. Szkoła zapewnia także uczniom praktykę zawodową.

 

Rekrutacja potrwa do 20 stycznia 2018 r.

 

Szkoła organizuje też kursy: maturalne, kosmetyczne, językowe (także od podstaw), komputerowe, udzielania pierwszej pomocy, rejestratorka medyczna i inne.

Więcej informacji:

www.ckziu.ostroleka.pl

tel. 29 764 66 37

e-mail sekretariat@ckziu.ostroleka.pl

 

Artykuł sponsorowany.

REKLAMA
Kalnedarz imprez
kwiecień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31  1 dk2 dk3  4
 5  6  7  8  9  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21 dk22  23 dk24 dk25
 26  27  28  29  30  1  2
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×