eOstroleka.pl
Kościół i społeczeństwo,

Bezpłatne półkolonie dla dzieci w parafii św. Franciszka

REKLAMA
zdjecie 4489
fot. sxc.hu fot. sxc.hu
REKLAMA
zdjecie 4489
W dniach od 23-28 stycznia przy parafii pw. św. Franciszka z Asyżu organizowane są półkolonie parafialne. Organizatorzy zapraszają dzieci ze szkoły podstawowej do zgłaszania swego uczestnictwa.

Gry i zabawy na półkoloniach przewidywane są od godziny 9 do 13.

Jak co roku organizujemy tygodniowy cykl warsztatów zimowych, skierowanych do dzieci w wieku szkolnym. Bogaty i bardzo urozmaicony program zajęć. Zapisz swoje dziecko już teraz!

Ten czas będzie świetną okazją do zgłębiania tajemnic naszej wiary, religii, historii, geografii, kultury czy zwyczajów mieszkańców innych regionów naszego kraju.

Nie zabraknie również czasu na zabawy twórcze, plastyczne, muzyczne, intelektualne oraz rozgrywki sportowe na świeżym powietrzu.

W programie między innymi:

- modlitwa,
- gry plenerowe,
- ciekawe zagadki,
- nauka śpiewu,
- warsztaty muzyczne,
- warsztaty plastyczne,
- warsztaty taneczne
- warsztaty kulinarne
- codzienne gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu.

Półkolonie dla dzieci są bezpłatne, mogą w nich brać udział dzieci nie tylko z parafii św. Franciszka, ale z całego miasta i okolicy.

Jeśli ktoś z rodziców prowadzi firmę, działalność gospodarczą, bądź ma do dyspozycji produkty żywnościowe, słodycze, art. papiernicze, zabawki, to organizatorzy zapraszają do ofiarowania dla dzieci uczestniczących w Półkoloniach Zimowych.

Formularz on-line

Więcej informacji udzieli ksiądz Wojciech Porowski, tel: 511 222 282.
Kalendarz imprez
styczeń 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20  21 dk22  23  24 dk25
dk26  27  28 dk29 dk30  31  1
×