eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Biblioteka Wojtki zaprasza na warsztaty plastyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka!

REKLAMA
zdjecie 9601
MBP w OstrołęceMBP w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 9601
Posłuchaj

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce, znana jako Biblioteka Wojtki, organizuje 21 stycznia, wydarzenie pod nazwą „Kreatywne warsztaty plastyczne”. Inicjatywa jest skierowana do dzieci oraz całych rodzin i ma na celu umożliwienie uczestnikom własnoręcznego przygotowania kartek okolicznościowych z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Warsztaty będą odbywać się w godzinach 10:00-18:00 w siedzibie biblioteki przy ul. Dywizjonu 303 nr 1. Wydarzenie ma charakter otwarty i ciągły, co oznacza, że chętni mogą dołączyć do zajęć w dowolnym momencie w podanym przedziale czasowym.

Organizator zapewnia wszystkim uczestnikom niezbędne materiały, w tym:

  • papier ozdobny i bazy kartek,
  • elementy dekoracyjne i klej,
  • gotowe zestawy plastyczne.

Udział w zajęciach nie wymaga przynoszenia własnych przyborów. Choć warsztaty są dostępne dla osób indywidualnych bez wcześniejszych zapisów, grupy zorganizowane (takie jak przedszkola czy szkoły) proszone są o uprzedni kontakt telefoniczny pod numerem 29 694 46 66 w celu rezerwacji terminu.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zaloguj się, by komentować

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Kalendarz imprez
styczeń 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22  23  24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31  1
×