eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Bójka Kadzidła z Dylewem: Interweniowało pięć policyjnych radiowozów

REKLAMA
zdjecie 7562
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 7562
Regularną bójką pomiędzy mieszkańcami dwóch sąsiednich miejscowości zakończyła się wczorajsza "Niedziela Kadzidlańska". Około 1 w nocy starło się ze sobą 15 mieszkańców Kadzidła i Dylewa.

Do regularnej bójki pomiędzy mieszkańcami Kadzidła i Dylewa doszło kilka minut po północy. W bijatyce uczestniczyło kilkanaście osób. Na miejsce wezwano policję i dopiero gdy krewcy sąsiedzi zobaczyli nadjeżdżające radiowozy przestali walczyć ze sobą.

- Dziś około 1 w nocy funkcjonariusze ostrołęckiej policji wezwani zostali do Kadzidła, gdzie według zgłaszającego miało dojść do bójki pomiędzy mieszkańcami dwóch sąsiednich miejscowości. Przybyli na miejsce funkcjonariusze wylegitymowali 15 mieszkańców Kadzidła i Dylewa, wobec których prowadzone będą dalsze czynności pod kątem zakłócania porządku publicznego, za co odpowiedzą przed sądem bądź ukarani zostaną mandatami - poinformował nas st. asp. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, niemal wszyscy uczestnicy bójki byli kompletnie pijani. Ostatecznie jednak nikt nie zdecydował się na złożenie zawiadomienia o pobiciu.
Kalendarz imprez
maj 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×