eOstroleka.pl
Ostrołęka, O TYM SIĘ MÓWI

Brutalna bójka młodzieży w Ostrołęce. Urząd Miasta wydał komunikat: "Sprawcy ustaleni"

REKLAMA
zdjecie 1434
zdjecie 1434
screen z mat. wideo @eostroleka.plscreen z mat. wideo @eostroleka.pl
REKLAMA

Miasto Ostrołęka wydało komunikat w sprawie nagrania, które ujawnił portal eOstroleka.pl, pokazującego bójkę młodzieży w Ostrołęce, gdzie doszło do nieprawdopodobnie wręcz agresywnego zachowania. "Wiemy, że sprawcy zostali już ustaleni" - pisze UM.

Nagranie, które było rozpowszechniane w sieci zrealizowane zostało w Ostrołęce. Rozpoczyna się bijatyką dwóch chłopaków: wymieniają oni ciosy, w końcu padają na ziemię. Jeden zaczyna dusić drugiego. Wtedy podbiega do nich trzeci z uczestników zdarzenia - chłopak w białej bluzie najpierw uderza jednego z uczestników bójki dwukrotnie pięścią w głowę, a później mocno go kopie. "Dima, uspokój się" - krzyczą do niego przyglądający się i nagrywający to zdarzenie uczniowie. Zdarzenie wyglądało poważnie - chłopak bity i kopany po głowie mógł doznać naprawdę ciężkich obrażeń. Nie wiadomo, co było powodem "walki" dwóch chłopców, do których nieoczekiwanie z niesamowitą agresją dołączył chłopak w białej bluzie.

Szokujące wideo ujawniliśmy w eOstroleka.pl. Po naszej publikacji, komunikat wydał Urząd Miasta, informując, że sprawcy zdarzenia zostali już ustaleni. W jednej z ostrołęckich szkół podstawowych wczoraj w tej sprawie pojawiła się policja.

- Miasto Ostrołęka bada sprawę niewłaściwego zachowania dzieci, które zostało utrwalone na nagraniu wideo i rozpowszechnione w sieci. Z informacji uzyskanych od ostrołęckiej policji wiemy, że sprawcy zostali już ustaleni. Sprawą zajmuje się sąd rodzinny. Ze względu na troskę o dobro dzieci i ich rodzin, nie udzielamy szczegółowych informacji i pozostawiamy dalsze działania właściwym organom - poinformował Urząd Miasta Ostrołęki.

Źródło: https://edzisiaj.pl/brutalna-bojka-mlodziezy-w-ostrolece-urzad-miasta-wydal-komunikat-sprawcy-ustaleni-a481
Więcej o: Ostrołęka, bójka
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27  28 dk29 dk30
×