eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Bożonarodzeniowe jasełka w Szkole Podstawowej nr 10 w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 3056
zdjecie 3056
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 3056
zdjecie 3056
Posłuchaj
Uczniowie ostrołęckiej „dziesiątki” tradycyjnie, jak co roku, przygotowali bożonarodzeniowe jasełka. Spektakl o cudzie z Betlejem zachwycił liczne zgromadzoną publiczność składającą się z rodziców, rodzeństwa oraz babć i dziadów.

Tegoroczne jasełka bożonarodzeniowe to 26. już edycja przedstawienia przygotowanego przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 im. św. Jana Pawła II w Ostrołęce. Montaż słowno-mozyczny o betlejemskim cudzie i narodzinach Jezusa Chrystusa zaprezentowali wychowankowie klas drugich pod kierunkiem wychowawców - Magdaleny Pychotki i Katarzyny Perzanowskiej.Chór i solistów przygotowała Wioletta Dziedzicka.

Wśród publiczności znaleźli się m.in. przedstawiciele rady rodziców, samorządu miasta, dyrekcja oraz kadra pedagogiczna. Największą grupę stanowili jednak rodzice i rodzeństwo a także babcie i dziadkowie młodych aktorów.

Spektakl wprawił publikę w niemały zachwyt, co wyrazili na koniec poprzez owacje na stojąco.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
listopad 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31  1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19  20 dk21  22  23
dk24  25 dk26  27  28  29  30
×