eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Brak kontaktu od dwóch dni. Interwencja służb w mieszkaniu samotnej kobiety [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4508
zdjecie 4508
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 4508
Posłuchaj

We wtorek, 11 marca, operator numeru alarmowego otrzymał niepokojące zgłoszenie dotyczące około 65-letniej kobiety mieszkającej samotnie w jednym z bloków przy ulicy Denisiewicza na osiedlu Centrum w Ostrołęce.

Zgłoszenie pochodziło od członka rodziny, który zaniepokoił się brakiem kontaktu z seniorką. Jak wynikało z jego relacji, kobieta od dwóch dni nie odpowiadała na telefony ani nie otwierała drzwi, co wzbudziło poważne obawy o jej stan zdrowia.

Liczyła się każda chwila – na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe. Po przybyciu na miejsce podjęto decyzję o siłowym otwarciu mieszkania, które było zamknięte od wewnątrz. Strażacy, wykorzystując specjalistyczne narzędzia, otworzyli drzwi, umożliwiając dostęp ratownikom medycznym.

Po wejściu do mieszkania odnaleziono seniorkę leżącą na podłodze. Jak ustalono, kobieta wcześniej zasłabła i upadła, nie mogąc wstać o własnych siłach. Na szczęście ratownicy dotarli na czas – poszkodowanej udzielono fachowej pomocy medycznej. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Służby ratunkowe apelują do mieszkańców o czujność i troskę o samotnie żyjących seniorów. Szybka reakcja może uratować życie.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×