2016-11-17T18:44:55+01:00 eOstroleka.pl
Polska,

Brak Świeżaków w Biedronce. Planowane są dostawy

REKLAMA
REKLAMA
631
4
2
Najlepszy komentarz
~Marek , 19:28 17-11-2016,   -
A na co komu to gowno
odpowiedz   •   oceń :  
W ostatnich dniach nasi czytelnicy zgłaszali nam brak maskotek z "Gangu Świeżaków" w sklepach sieci Biedronka. Ostrołęka nie jest wyjątkiem pod tym względem, podobnie jak w całym kraju, tak i u nas jest problem z dostępnością Świeżaków. Planowane są nowe dostawy.

O co chodzi ze Świeżakami?

Kolekcja Świeżaków dostępna jest tylko w sklepach sieci Biedronka. Są to sympatycznie wyglądające pluszaki: truskawka Tosia, marchewka Marysia, brokuł Bartek, gruszka Gosia, pomidor Patryk, jabłko Antek, śliwka Sabina i pieczarka Piotrek. Maskotki dostępne były w Biedronkach w cenie 49,99 zł, można je też otrzymać za zebranie określonej liczby punktów.

Za każde wydane 40 zł w Biedronce otrzymuje się 1 punkt. Do tego z kartą "Moja Biedronka" dodawany jest kolejny punkt, a jeżeli zakupy zawierają owoc lub warzywo - na nasze konto wpada jeszcze jedno "oczko". Ekstra punkty przyznawane są też za zakup promowanych produktów. Każdy punkt to jedna naklejka, 60 naklejek to Świeżak za darmo. Po uzyskaniu 30 punktów można zakupić Świeżaka z 60-procentowym rabatem za 19,99 zł.

"Świeżakomania" ogarnęła całą Polskę. Na facebookowym profilu sieci sklepów wciąż pojawiają się pretensje do szefów sklepu - klienci domagają się wyjaśnień w sprawie braku Świeżaków. Przytoczmy tylko kilka z opinii..."Zaplanowaliśmy dodatkowe dostawy pluszaków"

O akcji "Gang Świeżaków" wypowiedzieli się pracownicy Biura Prasowego Jeronimo Martins SA., zarządzającego siecią sklepów Biedronka. W odpowiedzi na nasze zapytanie potwierdzili oni, że planowane są kolejne dostawy Świeżaków. Poniżej odpowiedź sklepu na wszelkie wątpliwości.

Akcja „Gang Świeżaków” od samego początku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem naszych klientów. W efekcie, mimo zapewnienia dużego zapasu maskotek, może zdarzyć się tak, że w niektórych naszych sklepach wyczerpała się ich dostępna pula.

Niezależnie od tego, że w regulaminie zastrzegliśmy możliwość braku dostępności maskotek w danej placówce, jesteśmy jednocześnie świadomi niesłabnącej popularności naszej akcji i dalszego zainteresowania klientów wzięciem w niej udziału. Chcąc zapewnić wszystkim zainteresowanym możliwość skorzystania z akcji „Gang Świeżaków”, już zaplanowaliśmy dodatkowe dostawy pluszaków do naszych sklepów. Klientów, którym będzie przysługiwał odbiór maskotek, zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszych sklepów w celu uzgodnienia odbioru wybranej maskotki, jak tylko będzie ona dostępna.

Dodatkowe informacje: O szczegółach dotyczących zasad odbioru Świeżaków z dodatkowej puli będziemy informować naszych klientów bezpośrednio w sklepach lub za pośrednictwem strony internetowej www.biedronka.pl. Jednocześnie prosimy osoby zainteresowane odebraniem maskotki w ramach akcji „Gang Świeżaków” o zachowanie kart kolekcjonerskich.


Sprawa jest więc prosta. Chcesz mieć Świeżaka? Idź do sklepu i zapisz się na... listę kolejkową. Tak, lista kolejkowa po pluszaka. Wydawać się to może absurdalne, ale rzeczywistość jest jasna - marketingowcy Biedronki zrobili świetną robotę, wymyślając całą akcję i chyba sami nie spodziewali się takiej popularności swojego projektu.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Marek , 19:28 17-11-2016,   -
A na co komu to gowno
odpowiedz   •   oceń :  
~Andrew , 23:48 17-11-2016,   -
[quote=Marek ]A na co komu to gowno [/quote]
Umiesz czytać ? wyraźnie jest napisane, że dla dzieci.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
luty 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  1