eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Brakujące ławki na przystankach. Radna interweniuje

REKLAMA
zdjecie 5661
REKLAMA
zdjecie 5661
Posłuchaj

Mieszkańcy Ostrołęki dostrzegają problem braku ławek na przystankach autobusowych w pobliżu ronda im. Janusza Kusocińskiego - wskazuje jedna z radnych, zgłaszając ten problem prezydentowi miasta.

W związku ze zgłaszanym przez Mieszkańców Ostrołęki problemem dotyczącym braku ławek na przystankach autobusowych w pobliżu Ronda im. Janusza Kusocińskiego, proszę o ich zamontowanie, aby Mieszkańcy w komfortowych warunkach oczekiwali na przyjazd środka lokomocji. Proszę równocześnie o przegląd wszystkich przystanków w mieście i uzupełnienie brakujących miejsc siedzących

- napisała w interpelacji radna Ewa Żebrowska-Rosak.

Nie ma jeszcze odpowiedzi prezydenta, można się jej spodziewać w ciągu 14 dni.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×