2015-04-16T14:20:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

BURSZTYNOWA DLA ZDROWIA

REKLAMA
REKLAMA

Galeria Bursztynowa już po raz kolejny organizuje dla swoich klientów bezpłatne porady i badania lekarskie, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Bursztynowa to Galeria z sercem – wrażliwa na potrzeby społeczności lokalnej również w zakresie promocji i ochrony zdrowia. O tym mówi m.in. bursztynowe serce, które znajduje się w logo centrum handlowego – podkreśla Wacław Karolak, doradca ds. marketingu i reklamy Galerii Bursztynowej.
- Cieszymy się, że w naszych wydarzenia prozdrowotnych licznie biorą udział mieszkańcy Ostrołęki, powiatu, ale także okolic. Dzięki powiększającej się samoświadomości społecznej rozpowszechnia się moda i potrzeba na zdrowy tryb życia - zaznacza Karolak.
Tym razem Galeria Bursztynowa postarała się o kolejne nowości. Po raz pierwszy będzie można skonsultować się z specjalistami w zakresie higieny jamy ustnej. Hitem będzie konkurs, w którym wyłonionych zostanie aż 6 zwycięzców. Nagrodą dla każdego z nich będzie kompletna usługa wybielania zębów. Ponadto, po raz pierwszy będzie można bezpłatnie zbadać słuch.
Galeria Bursztynowa znana jest z szeregu akcji służących promocji zdrowia. Od początku istnienia setki klientów Galerii skorzystało z bezpłatnych badań i porad lekarskich, nie wspominając o usługach kosmetycznych. Były to badania serca – EKG, badanie poziomu cholesterolu i glukozy oraz ciśnienia krwi, badanie wzroku, usługi dietetyka, naświetlanie lampami, dermokonsultacje, porady zielarskie, usługi i porady w zakresie odchudzania, pokazy ratownictwa i pierwszej pomocy, walka z nałogiem palenia czy boreliozą, akcje wspierające  zapisy dawców szpiku kostnego oraz akcje krwiodawstwa.

Niedziela, 19 kwiecień

PROGRAM DNIA: 10.00 - 18.00


1. ŚNIEŻNOBIAŁY UŚMIECH NA WIOSNĘ:
-porady z zakresu higieny jamy ustnej
-porady lekarza stomatologa w tym w zakresie wybielania zębów
-konkurs  dla klientów Galerii Bursztynowej. Do wygrania kompletne zabiegi wybielania zębów dla 6 osób. Szczegóły konkursu na stronie: galeriabursztynowa.com.pl

2. SŁUCH:
- bezpłatne badanie słuchu, porady audioprotetyka,
- prezentacje najnowocześniejszych aparatów słuchowych

3. OPTYK:
-bezpłatne badanie wzroku na specjalnym urządzeniu oraz porady

4. DIETETYK:
-bezpłatne mierzenie wagą japońską w celu ustalenie struktury ciała
-bezpłatne porady i zalecenia dietetyczne

5. LAMPY BIOPTRON:
- bezpłatne naświetlanie lampą oraz porady w zakresie zastosowania lampami Bioptron

6. CIŚNIENIE KRWI:
  - bezpłatne mierzenie ciśnienia krwi oraz upusty na zakup urządzeń do mierzenia ciśnienia krwi.
Wydarzenie będzie prowadził profesjonalny konferansjer.

Kalnedarz imprez
październik 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  1