eOstroleka.pl
Region,

Catering dr Dąbrowskiej - zadbaj o swoje samopoczucie i zdrowie psychiczne

REKLAMA
zdjecie 2109
REKLAMA

Dieta dr Dąbrowska to również menu, które jest zalecane dla osób, które borykają się z różnego rodzaju stanami zapalnymi, wysokim poziomem glukozy, czy insuliny we krwi. Zalecana jest dla osób z nadciśnieniem tętniczym krwi, jak również wysokim poziomem cholesterolu.

Dieta Dąbrowskiej- jakość, która wyróżnia się na tle konkurencji

Dieta dr Dąbrowskiej catering to posiłki, których cechą charakterystyczną jest bardzo wysoka, wyróżniającą się na tle konkurencji jakość. Fakt został potwierdzony poprzez nadanie certyfikatu przez Instytut Promocji Zdrowia. Firma dba o najmniejszy detal swoich posiłków, na każdym etapie ich produkcji. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że dieta Dąbrowskiej przygotowana zostaje jedynie ze starannie wyselekcjonowanych składników spożywczych. Cena nie jest tutaj głównym wyznacznikiem. Marka poszukuje artykułów, które są wolne od sztucznych barwników, konserwantów, czy polepszaczy smaku. To sprawia, że dieta nie wywołuje żadnych negatywnych korzyści w naszym zdrowiu.

Dieta Ewy Dąbrowskiej i jej główne założenia

Dieta doktor Dąbrowskiej została opracowana tylko i wyłącznie z wykorzystaniem pewnej grupy warzyw, jak również owoców. Jest to wąska kategoria produktów, która właściwie ze sobą zestawiona, jest w stanie przynieść wymierne, satysfakcjonujące efekty. Dieta Dąbrowskiej catering powinna być stosowana minimum 14 dni, a maksimum 42 dni. W skład diety, na jeden dzień, przypadają cztery posiłki, jak również dwa soki. Dodatkowo dwa razy w tygodniu, firma cateringowa Proszę Zdrowie będzie dostarczać nam zakwas buraczany. Każdy posiłek zapakowany jest w osobne opakowanie, które bezpośrednio nadaję się do spożycia. Co więcej, pudełka wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu, przez co wykonane są w duchu ekologicznym.

Firma cateringowa Proszę Zdrowie, która zadba o każdego z nas

Post Dąbrowskiej, to wariant żywienia, który z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością. Jeśli naszym celem jest zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych, poprawa samopoczucia, jak również wyglądu, prezentowany model żywienia będzie perfekcyjnym wyborem. Postaw na sprawdzone rozwiązania, i ciesz się z dokonanej decyzji przez długi czas.

Artykuł sponsorowany. 


 

REKLAMA
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×