eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Centrum Informacji Społecznej organizuje szkolenie w Ostrołęce

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Stowarzyszenie Centrum Informacji Społecznej w Ostrołęce zaprasza mieszkańców Ostrołęki i okolic na spotkanie szkoleniowe pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki - Janusza Kotowskiego i Przewodniczącego Rady Miasta - Dariusza Maciaka z zakresu:

1.DYSPONOWANIE WŁASNOŚCIĄ: darowizna, testament, dziedziczenie ustawowe, przekazanie własności w zamian za dożywotnią opiekę,

2.ZOBOWIĄZANIA FINANSOWE: zakupy na raty odpowiedzialność poręczycieli i żyrantów, odpowiedzialność za długi spadkowe,

3.ŚWIADCZENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH: ulgi dla osób niepełnosprawnych, dodatek i zasiłek pielęgnacyjny, świadczenie pielęgnacyjne.

Szkolenie poprowadzą pracownicy Biura Porad Obywatelskich z Warszawy.

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ DNIA 10 GRUDNIA 2010r. o godz. 11.00 w ZSZ Nr 1 w Ostrołęce, sala nr 126 (do sali 126 wchodzimy tym samym wejściem, co do Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, od strony „małego rynku", ul. Prądzyńskiego 5).
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×