eOstroleka.pl
Ostrołęka, Aktualizacja: 30 października 2023, 22:13 O TYM SIĘ MÓWI

Nie żyje Cezary Olszewski - tancerz, zwycięzca "Tańca z gwiazdami"

REKLAMA
zdjecie 886
REKLAMA

Nie żyje Cezary Olszewski - znany tancerz, uczestnik "Tańca z gwiazdami" i zwycięzca siódmej edycji tego programu. Jego ciało znaleziono w jednym z hoteli na terenie Ostrołęki. Miał 42 lata.

Cezary Olszewski - zwycięzca "Tańca z gwiazdami"

Cezary Olszewski urodził się 17 lipca 1981 r. w Ostrołece. Trenowanie tańca towarzyskiego rozpoczął w czwartej klasie szkoły podstawowej, wygrywał wiele turniejów Światowej Federacji Tańca Sportoego, był finalistą Mistrzostw Polski. Występował z grupą taneczną Volt, a w latach 2008-2010 był trenerem tańca w programie "Taniec z Gwiazdami". W parze z aktorką Magdaleną Walach wygrał siódmą edycję programu.

Tańczył również z Anną Popek, Anną Nowak, Grażyną Wolszczak i Dorotą Zawadzką. Wystąpił gościnnie w serialach Twarzą w twarz, Pitbull i M jak miłość.

Cezary Olszewski nie żyje

30 października 2023 r. dotarła do nas tragiczna wiadomość. Cezary Olszewski nie żyje - jak się dowiedzieliśmy, jego ciało znaleziono w jednym z hoteli na terenie Ostrołęki. Znany tancerz miał 42 lata. Informację o śmierci tancerza potwierdziliśmy w kilku źródłach. O tragedii w hotelu informuje także policja.

- W jednym z ostrołęckich hoteli ujawniono zwłoki 42-letniego mężczyzny. Na miejscu pracują policjanci i prokurator, trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia - powiedział nam kom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Szok po śmierci Cezarego Olszewskiego

- Jesteśmy zszokowani tą informacją - mówi nam jedna z osób z otoczenia śp. Cezarego Olszewskiego. - To był jeszcze młody człowiek, pełen planów na przyszłość. Znajomym jakiś czas temu wspominał, że chciałby w Ostrołęce otworzyć szkołę tańca - dodaje.

Zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami" Cezary Olszewski odniósł w 2008 roku: minęło już 15 lat, więc nic dziwnego, że tancerz chciał przypomnieć o sobie i wrócić do czasów świetności. Niestety, w życiu osobistym tancerza bywały trudne chwile. Ich tragiczne zwieńczenie miało miejsce 30 października.

Cezary Olszewski jest niezwykle miło wspominany przez przyjaciół i współpracowników.

"Byłeś filarem formacji Odysea. Brak słów, poczucie bezradności, to nie powinno się wydarzyć. A mieliśmy zatańczyć formacje jako emeryci. Zostaniesz w naszych wspomnieniach na zawsze" - czytamy w jednym ze wspomnień zamieszczonych w mediach społecznościowych.

"Dziś to dzień Czarka, który krótko, bo krótko, ale dał nam niedawno pokaz swych mistrzowskich zajęć i umiejętności tanecznych... Dziękujemy Czarek, że nam tak znakomicie urozmaiciłeś ten taneczny czas w tym roku, a teraz tańcz stary druhu dalej, już w pełni wolny od tych ziemskich trosk... Serce pęka, umysł wypiera... No ale... Dzięki, że byłeś dla nas!" - czytamy na stronie Studia Tańca Marcina Gawrycha.

Największe polskie media o śmierci tancerza z Ostrołęki

Cezary Olszewski, choć najlepsze lata w show-biznesie miał już za sobą, był wciąż postacią rozpoznawalną i lubianą w świecie tanecznym. Po jego śmierci ukazało się wiele publikacji dotyczących tancerza, o jego odejściu z tego świata informują największe polskie serwisy internetowe, rozgłośnie radiowe i telewizje, powołując się na informacje eOstroleka.pl.

Serwisy informacyjne, zajmujące się tematyką szeroko pojętego show-biznesu, przeprowadzają także wywiady, w których znane postaci wspominają śp. Cezarego Olszewskiego: głos zabrali m.in. Janja Lesar czy Agustin Egurrola.

REKLAMA
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×