eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Charytatywny spot dla Zuzi w Kurpiowskiej Krainie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4259
REKLAMA
zdjecie 4259
Posłuchaj

Wszystkim uczestnikom motoryzacyjnego spotu w Kurpiowskiej Krainie, jaki zorganizowany został przez 13_garage i MP Trans, przyświecał jeden cel: pomoc Zuzi, która walczy z nowotworem.

5-letnią Zuzię los doświadcza już bardzo mocno. 20 stycznia br. doszło do operacji usunięcia guza wraz z nerką. Niestety, później wykryto liczne przerzuty do płuc, wątroby i szpiku kostnego. Tata i dziadkowie Zuzi pochodzą z gminy Czarnia. Dlatego również na Kurpiach mocno zaangażowano się w zbieranie funduszy na leczenie dziewczynki. Był już festyn, kiermasz, teraz przyszedł czas na spot motoryzacyjny.

Na spocie, który odbył się 10 lipca w Kurpiowskiej Krainie nie brakowało ciekawych aut, ale przede wszystkim liczyły się akcje charytatywne dla Zuzi: licytacje i nie tylko. Uczestnicy i goście podkreślali, że mają nadzieję, iż dziewczynka pokona chorobę, czego wszyscy z całego serca jej życzą.

Spot był niezwykle udany. Jak się dowiedzieliśmy, zebrano blisko 15 tysięcy złotych! 

Zuzię możecie wspomóc także na zrzutka.pl:

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
×