eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki, NA SYGNALE

Chcąc uniknąć kłopotów podczas kontroli drogowej… wypchnął pasażera z auta i sam zajął jego miejsce

REKLAMA
zdjecie 2109
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA

Nietypowa reakcja kierowcy podczas rutynowej kontroli drogowej. Mężczyzna chcąc uniknąć kłopotów postanowił wypchnąć z auta pasażera i samemu usiąść na jego miejscu.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na terenie jednej z gmin powiatu ostrołęckiego. Policyjny patrol z komisariatu w Myszyńcu podczas służby w terenie zauważył osobówkę, której kierowca wykonywał nieskoordynowane manewry. Policjanci postanowili sprawdzić, jaki jest powód takiego zachowania i wydali kierowcy sygnał do zatrzymania.

Gdy auto zatrzymało się na poboczu, przez otwarte drzwi po prawej stronie wypadł pasażer, a jego miejsce zajął kierowca.

Kierowcą okazał się młody mieszkaniec powiatu ostrołęckiego był trzeźwy. Jednak jego zachowanie było bardzo nerwowe. Nie był w stanie racjonalnie wytłumaczyć dlaczego w trakcie zatrzymania przeskoczył na fotel pasażera. Jego kontrola osobista szybko dała odpowiedź na przyczynę takiego zachowania. W kieszeni jego kurtki znaleziono woreczek foliowy z zawartością białego proszku, który po wstępnym zbadaniu okazał się być mefedronem. Dodatkowo, w trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci znaleźli kolejną torebkę z mefedronem oraz 70 sztuk kapsułek z amfetaminą. Narkotyki, a także młynek do mielenia suszu zostały zabezpieczone.

- informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym, areszcie. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutu dotyczącego posiadania narkotyków. Dalsze postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratury prowadzą policjanci z Myszyńca.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
Dzisiaj:
Kino JANTAR
Kino HELIOS w Łomży
×