eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Chcesz zostać wolontariuszem WOŚP? Pobierz formularz!

REKLAMA
zdjecie 4152
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 4152
Sztab Orkiestry w Ostrołęce informuje, że wolontariusze, którzy chcą zbierać pieniądze podczas XIX finału
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mogą zgłaszać się po ankiety do Urzędu Miasta przy Placu Gen. J. Bema 1 w Ostrołęce. Ankiety są do pobrania w Biurze Podawczym na parterze Urzędu Miasta od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.

Wypełnioną ankietę (z pieczęcią z miejsca pracy lub szkoły) należy wraz ze zdjęciem złożyć w Biurze Podawczym Urzędu Miasta. Przypominamy o dokładnym wypełnieniu ankiety.                                          

Uwaga! O tym, kto zostanie wolontariuszem, decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego prosimy o jak najszybszy zwrot wypełnionych ankiet ze zdjęciem najpóźniej do 05.01.2011.!!! Telefon kontaktowy do Szefa Sztabu Aleksandra Zabielska  791-852-857    
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×