zdjecie 65
2018-04-04T10:20:31+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Chciał posłuchać muzyki w aucie. Samochód staczając się przyciął mu nogę

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
1
0
0

Nieoczekiwany finał rodzinnej imprezy w Lipnikach. Około 50-letni mężczyzna został uwięziony w samochodzie, do którego wszedł, by posłuchać muzyki. Auto stoczyło się i uderzając o murek przytrzasnęło „melomanowi” nogę. Niezbędna okazała się interwencja strażaków.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 3 kwietnia około godziny 16:00 w miejscowości Lipniki (gmina Łyse). Jak udało nam się dowiedzieć, około 50-letni mężczyzna po suto zakrapianej imprezie chciał wybrać się na przejażdżkę swoim autem. Na szczęście członkowie rodziny w porę zareagowali i odebrali mu kluczyki od auta udaremniając mu tym samym jazdę.

Wówczas mężczyzna stwierdził, że pójdzie do samochodu posłuchać muzyki. Wsiadł do auta trzymając lewą nogę na zewnątrz pojazdu. Wówczas samochód zaczął się staczać z pochyłego terenu. Auto uderzyło o fragment betonowego murku i zaklinowało się przycinając nogę słuchającemu muzyki mężczyźnie. Na miejsce wezwano służby ratunkowe.

O komentarz do zdarzenia poprosiliśmy rzecznika prasowego ostrołęckiej policji.

- Auto utknęło między elementami betonowej konstrukcji i trzepakiem uniemożliwiając wydostanie się znajdującemu się wewnątrz mężczyźni. W wyniku zdarzenia mężczyzna ten doznał niegroźnego urazu nogi. W wydostaniu się z zaklinowanego między betonowymi elementami samochodu pomagali poszkodowanemu strażacy. Dzięki prawidłowej postawie członków rodziny, którzy udaremnili pijanemu mężczyźnie jazdę samochodem, nie doszło do niebezpiecznego wypadku, w którym mogłyby ucierpieć postronne osoby – mówi aspirant Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Do udziału w akcji zadysponowano dwa zastępy strażackie – OSP Lipniki i JRG PSP Ostrołęka.

REKLAMA
Więcej o: Lipniki, pijany, policja

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
marzec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27 dk28
dk29  30  31  1  2  3  4
×