eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Chcieli zakłócić funkcjonowanie urzędu skarbowego, wysłali wiadomość o bombie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 3449

Poranne zgłoszenie o podłożonym ładunku wybuchowym w Urzędzie Skarbowym w Ostrołęce było fałszywym alarmem, który miał na celu sparaliżować pracę instytucji i wywołać niepotrzebną ewakuację.

Dziś rano do Urzędu Skarbowego w Ostrołęce dotarła informacja o podłożonym ładunku wybuchowym. W stan gotowości postawione zostały służby ratunkowe – straż pożarna i policja. Zablokowano ulice wokół budynku „skarbówki”, przeszukano pomieszczenia w urzędzie i ostatecznie niczego nie znaleziono.

O komentarz do tego zdarzenia poprosiliśmy ostrołęcką policję.

Dziś rano dyżurny ostrołęckich policjantów otrzymał zgłoszenie dotyczące podłożenia ładunku wybuchowego w urzędzie skarbowym. Na miejsce pojechali policjanci miedzy innymi z nieetatowej grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego oraz inne służby, które sprawdziły budynek. Zgłoszenie zostało niepotwierdzone, miało one charakter kaskadowy, którego celem jest wywołanie niepotrzebnych ewakuacji i zakłócenie normalnego funkcjonowania urzędów i instytucji.

- informuje podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

 

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
×