zdjecie 8733
zdjecie 8733
zdjecie 8733
2021-09-24T12:04:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka, NIE PRZEGAP

Co? Gdzie? Kiedy? Przed nami kolejny weekend pełen atrakcji

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
3
1
3

Koncerty, pikniki, festyny, imprezy sportowe – najbliższe dni będą obfitowały w tego rodzaju wydarzenia. Z naszym przewodnikiem nie ominiecie żadnego z nich.

PIĄTEK, 24 WRZEŚNIA

godz. 17:30 – spotkanie z Markiem Zagończykiem w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kadzidle.

godz. 18:00 – spotkanie z Julą w Multimedialnym Centrum Natura.

Multimedialne Centrum Natura zaprasza na spotkanie z Julą. Tematem rozmowy będzie m.in. jak radzić sobie z tremą podczas występów oraz rozwój kariery zawodowej.

godz. 18:15 „Dyskusyjny Klub Książki” - spotkanie w Klubie przy Studziennej – Biblioteka, ul. Gomulickiego 13.

godz. 19:00 – koncert Korteza w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

SOBOTA, 25 WRZEŚNIA

Sobota na sportowo w Żebry-Wierzchlas

W miejscowości Żebry-Wierzchlas na placu przy świetlicy wiejskiej w godzinach od 11:00 do 16:00 odbędzie się piknik w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciwko Covid-19 - #SzczepimySię z KGW. W programie liczne atrakcje dla uczestników w każdy wieku – zawody sportowe, strefa dla dzieci, strefa gastronomiczna.

Festyn rodzinny w Kobylinie

O godz. 13:00 w Kobylinie na terenie świetlicy wiejskiej odbędzie się festyn rodzinny połączony z akcją bezpłatnych szczepień przeciwko covid-19 realizowanych w ramach programu #SzczepimySię z KGW.

Festyn w Teodorowie

Na festyn rodzinny zaprasza Koło Gospodyń Wiejskich w Teodorowie i wójt Gminy Rzekuń. W programie blok zabaw i animacji dla dzieci, pokaz pieczenia sękacza na ogniu, poczęstunek (pieczone kiełbaski z grilla, wiejska grochówka) oraz koncert zespołu „Droga na Ostrołękę”. Festyn odbędzie się w ramach programu #SzczepimySię z KGW. Początek imprezy o godzi. 13:00.

Festyn rodzinny „Ogrody Rudej Jesieni” w Białobieli

Na placu przy Szkole Podstawowej w Buałobieli w godz. od 13:00 do 18:00 odbędzie się festyn rodzinny „Ogrody Rudej Jesieni”. Wydarzenie połączone jest z Narodowym Programem Szczepień przeciwko covid-19.

Festyn Rodzinny w Brzeźnie

Na terenie świetlicy wiejskiej w miejscowości Brzeźno w godz. od 13:00 do 18:00 odbędzie się festyn rodzinny, podczas którego będzie można m.in. wziąć udział w warsztatach robienia świec, przewidziano kącik rodzinnych gier i zabaw, stoisko gastronomiczne, pokazy rękodzieła ludowego. Oprawę muzyczną zapewnia Music Party Center DJ. Festyn odbywa się w ramach Narodowego programu Szczepień #SzczepimySię z KGW.

Gra terenowa Śladami Zofii Niedziałkowskiej

Hufiec ZHP Ostrołęka zaprasza na rodzinną grę terenową „Śladami Zofii Niedziałkowskiej”, która organizowana jest w ramach II Kurpiowskiego Tryptyku Kulturalnego. Ze szczegółami projektu można zapoznać się na stronie internetowej www.ostroleka.zhp.pl

Spotkanie z prof. Lucyną Wiśniewską-Rutkowską

Towarzystwo Przyjaciół Ostrołęki zaprasza na spotkanie autorskie profesor Lucyny Wiśniewskiej-Rutkowskiej promujące książkę „Dziewczyna z Ostrołęki”. Spotkanie odbędzie się o godz. 17:00 w siedzibie TPO przy ul. Głowackiego 14.

Test Coopera w Ostrołęce.

Uczniowski klub sportowy w II Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida zaprasza do udziału w Teście Coopera, jednej z prób wysiłkowych, która pomoże określić Państwu swoją formę! Test odbędzie się 25 września 2021 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce. Poświęćmy 12 minut i sprawdźmy swoją kondycję fizyczną w Jesiennym Teście Coopera. Start o godz. 9:00.

Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa

W sobotę 25 września br.  w Punkcie Konsultacyjnym w siedzibie Biura Terenowego MOIIB w Ostrołęce przy ul. gen. A.E.Fieldorfa „Nila” 9 (budynek Banku Paribas) w godz. 9:00-16:00 inżynierowie należący do Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa udzielą odpowiedzi na pytania związane z budową, remontem lub eksploatacją obiektu.

NIEDZIELA, 26 WRZEŚNIA

Festyn rodzinny w Gnatach

Na placu wiejskim w miejscowości Gnaty o godz. 12:00 rozpocznie się festyn rodzinny „Jesienne klimaty” połączony z Narodowym Programem Szczepień. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji dla dzieci i rodziców.

Festyn rodzinny „Druga dawka” w Żabinie

KGW „Pierożanki” z Żabina zaprasza wszystkich lubiących dobrą zabawę na festyn rodzinny pod hasłem „Druga dawka” emocji i wrażeń. W programie m.in. punkt szczepień przeciwko covid-19, dmuchane zjeżdżalnie, poczęstunek i zabawa z DJ Adamem. Festyn odbędzie się na placu przy bibliotece w godz. od 13:00 do 18:00.

Festyn Rodzinny w Olszewie-Borkach

Olszewo-Borki – plac przy remizie OSP – to tu w godz. od 13:00 do 18:00 odbędzie się festyn rodzinny połączony z Narodowym Programem Szczepień #SzczepimySię z KGW. Dla uczestników przewidziano m.in. gry i zabawy sportowe, pokaz rękodzieła ludowego, pokaz ratownictwa medycznego. Podczas festynu działał także będzie punkt spisowy Narodowego Spisu Powszechnego.

Spektakl „Niebieski Piesek”

W sali widowiskowej OCK o godz. 12:00 odbędzie się spektakl zatytułowany „Niebieski Piesek” w wykonaniu Olsztyńskiego Teatru Lalek.

Kryptonim Szare Szeregi – bieg pamięci Młodych Bohaterów

Bieg pamięci pn. "Kryptonim Szare Szeregi" odbędzie się 26 września 2021 r. w Lelisie ( zapisy do 18 września). Do wyboru są dwa dystanse: • 9390m - bieg główny, • 1939m - bieg pokoleniowy ( bez ograniczeń wiekowych)

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów

O godz. 11:00 w hali sportowo widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbędzie się kolejna edycja Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów. Podczas gali w walce wieczoru zmierzą się ze sobą Konrad Dziczek i Mariusz Piersa.

Koncert z okazji 100-lecia poświęcenia świątyni w Myszyńcu.

W Bazylice Trójcy Przenajświętszej w Myszyńcu o godz. 18:00 odbędzie się koncert pt. „Pieśni kompozytorów polskich” inspirowany muzyką kurpiowską oraz muzyką sakralną.

Obszerne fotorelacje z weekendowych wydarzeń znajdziecie w naszym serwisie.

 

REKLAMA
Zobacz również

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
październik 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24
dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31
Dzisiaj:
Wydarzenia
18:00 Stand-up
Kino JANTAR
×