2019-01-15T09:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Co zrobić, by jeszcze zdążyć przygotować się do matury z matematyki?

REKLAMA
REKLAMA

Matura zbliża się wielkimi krokami. To już ostatni dzwonek na rozpoczęcie przygotowań, bowiem do egzaminu dojrzałości zostało naprawdę niewiele czasu.

Co zrobić, aby dobrze przygotować się do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu?

Z pewnością warto skorzystać z oferty intensywnego 3 - miesięcznego kursu maturalnego w wymiarze 30 godzin przygotowanej przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce, publiczną szkołę prowadzoną przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Od lutego do kwietnia 2019 r. zapraszamy na kurs przygotowujący do matury z matematyki, w czasie którego będzie możliwość powtórzenia i utrwalenia wiadomości z przedmiotu, jak również uzupełnienia ewentualnych braków.

Zajęcia poprowadzi kompetentny, doświadczony nauczyciel, egzaminator maturalny, który w przystępny sposób omówi problemowe kwestie, odpowie na dodatkowe pytania, wyjaśni ewentualne niejasności.

Spotkania na kursie odbywają się w małych grupach, w doskonale i nowocześnie wyposażonych salach wykładowych Centrum. W takich warunkach bez problemu można opanować zagadnienia, które mogą pojawić się na egzaminie dojrzałości, uzupełnić, utrwalić i usystematyzować wiadomości z danego przedmiotu, a rywalizacja w małej grupie bez wątpienia motywuje do wzmożonej nauki.

Podczas kursu uczestnicy pracują z autentycznymi arkuszami i testami maturalnymi, co pozwala nie tylko przyzwyczaić się do formy egzaminu, ale również poznać techniki rozwiązywania arkuszy i wyćwiczyć niezbędne do tego umiejętności.

Kurs przygotowujący do matury prowadzony jest w przyjemnej i bezstresowej atmosferze w oparciu o specjalnie opracowany program zgodny ze standardami wymagań egzaminacyjnych.

Udział w kursach to szansa na odpowiednie przygotowanie do matury za niewielkie pieniądze – CKZiU gwarantuje bowiem bardzo konkurencyjne ceny.

Matura to zwieńczenie nauki w liceum czy technikum, a dla wielu osób wstęp do dalszego kształcenia w uczelni wyższej. Warto zatem odpowiednio się do niej przygotować, by na egzaminie nie liczyć na szczęście, a na własną wiedzę i umiejętności.

CKZiU może w tym pomóc! Zapisy trwają do 31 stycznia 2019 r.

 

Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie Centrum lub dzwoniąc pod nr 29 764 66 37, także na stronie www.ckziu.ostroleka.pl

Zapraszamy!

Kalnedarz imprez
wrzesień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  1  2  3  4
Dzisiaj:
Kino JANTAR