zdjecie 7909
zdjecie 7909
2015-05-13T10:30:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Co zrobić, żeby wygrać samochód w Loterii Urodzinowej Galerii Bursztynowej?

REKLAMA
REKLAMA

Trwa Loteria Urodzinowa w Galerii Bursztynowej. Nagrodami w Loterii są: samochód osobowy, voucher na wycieczkę oraz karty podarunkowe w formie kart płatniczych.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego Loterię Urodzinową Galerii Bursztynowej.

Podpowiadamy, co zrobić żeby wygrać nagrody i zwiększyć swoje szanse na wygraną:

  1. Próg udziału w Loterii jest niski. Każdy ma szansę. Wystarczy zrobić zakupy na kwotę min. 50 zł brutto. Można także łączyć  paragony, ale nie więcej niż 3 z jednego dnia. (OBI i TESCO nie biorą udziału w loterii). Następnie, trzeba zgłosić się do Punktu Obsługi Loterii, który znajduje się w pasażu głównym obok pizzerii Dominium, odebrać kupon loteryjny, wypełnić, podpisać i wrzucić do urny.        
  2. Im większe zakupy, tym większa szansa na wygraną! Klient za każde wydane 50 zł otrzymuje jeden kupon. Jednak nie więcej niż 5 kuponów na jeden paragon.                              
  3. Każda pełnoletnia osoba może codziennie wypełniać kupony! Wystarczy, że okaże w Punkcie Obsługi Loterii paragon wydany w punktach handlowych i usługowych Galerii Bursztynowej w dniach 4 maja - 14 czerwca. (Każdy paragon jest ostemplowany przez nasze hostessy, więc nie ma możliwości użycia go ponownie).

O czym należy pamiętać podczas Wielkiego Finału Loterii Urodzinowej?

  1. Wielki Finał Loterii Urodzinowej, czyli losowanie nagród rozpocznie się w niedzielę, 14 czerwca o godz. 17.00. Impreza będzie odbywała się na scenie na łączce przy Galerii Bursztynowej, od strony ul. Goworowskiej. Od godziny 13.00 do godziny 20.00 na scenie wystąpi także 5 zespołów muzycznych.
  2. Uczestnik Loterii Urodzinowej w trakcie losowania powinien posiadać oryginalne paragony z pieczątką ,,kupon wydano,,, na podstawie których wydano kupon loteryjny oraz  dowód tożsamości.
  3. Obecność uczestnika loterii w trakcie losowania jest obowiązkowa. Jeżeli  wylosowana zostanie osoba, która nie będzie obecna podczas losowania albo nie będzie posiadała oryginalnego paragonu, czy też nie będzie możliwe ustalenie jej tożsamości, to taka osoba traci prawo do nagrody. W takim przypadku losowanie będzie kontynuowane aż do wyczerpania puli nagród.  

Do losowania nagród będą zaproszeni przypadkowe osoby - uczestnicy imprezy. Kupony przed losowaniem będą dokładnie wymieszane. Losowanie będzie nadzorowała osoba posiadająca świadectwo Zawodowe Ministra Finansów.

Szczegółowy regulamin Loterii zamieszczony jest na naszej stronie internetowej www.galeriabursztynowa.com.pl i Facebooku w zakładce pn. Loteria Urodzinowa https://pl-pl.facebook.com/GaleriaBursztynowa oraz w Punkcie Obsługi Loterii Urodzinowej.

W regulaminie znajdują się dokładne informacji dotyczące między innym osób i paragonów, które nie mogą wziąć udziału w Loterii.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMA
Kalnedarz imprez
marzec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19  20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×