zdjecie 2252
2018-04-04T12:10:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Cyrk KORONA już jutro zawita do Ostrołęcki! [KONKURS]

REKLAMA
REKLAMA

Już jutro Cyrk Korona, największy cyrk w Polsce odwiedzi Ostrołękę prezentując

extreme show nr.1 w Polsce!.

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym są do wygrania zaproszenia na ten wyjątkowy występ!

Nowy extreme program „WOW” to pełne karkołomnych trików i kaskaderskich wyczynów show na miarę cyrku przyszłości! Cyrk Korona dodatkowo podkreśla wielki jubileusz 250’lecia Cyrku, który przypada w tym roku. Na przestrzeni lat sztuka cyrkowa ewoluowała i zmieniała swoje oblicze, dostosowując się do obecnych czasów. Na arenie można obejrzeć bardzo współczesne numery, których wcześniej nie można było oglądać pod namiotami. Pole Dance będący dyscypliną sportową w blasku kolorowych reflektorów jest pokazem młodości, piękna i precyzji oraz miotającego wiązkami światła Lasermana.

Miłośnicy akrobatyki powietrznej będą zadowoleni. Ryzykowny balans na linie poziomej w wykonaniu szalonego El Diablo, siłowa gimnastyka w kobiecym wydaniu oraz podniebne akrobacje na olbrzymim żyrandolu to numery trzymające w napięciu. Charyzmatyczny duet klaunów z bogatym repertuarem przezabawnych gagów dba o dobry humor. Zaskakującym punktem show jest występ laureata Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo, który prezentuje sensacyjny, pełen dynamiki i kaskaderskich wyczynów balans na wałkach.

Efekt „WOW” jest typowy dla żonglerki z użyciem bumerangów, magicznych transformacji oraz pełnego ryzyka pokazu rzucania nożami. Artysta rzuca nożami w tarczę na której stoi jego partnerka. Podczas programu będzie można podziwiać także piękno zwierząt. Na arenie prezentowane są wielbłądy, zebry afrykańskie, kuce szetlandzkie, lamy, koguty i kozy. Brytyjka wywodząca się z 7-pokoleniowej rodziny cyrkowej zaprezentuje grupę dziewięciu młodych i pełnych energii owczarków Border Collie.

Program Cyrku Korona to gwarancja świetnej zabawy dla dorosłych i dzieci! Wszystkie atrakcje można oglądać w bardzo komfortowych warunkach, pod zupełnie nowym namiotem widowiskowym, który w chłodne dni jest dobrze ogrzewany.

Zapraszamy!

Ostrołęka

ul.Witosa - Stadion

05.04 - czwartek - godz.: 17:00

 

KONKURS!

Wystarczy punktualnie o godzinie 13.00 wysłać maila na adres reklama@eostroleka.pl o tytule "Chcę iść do Cyrku Korona", a w treści wpisując imię, nazwisko i numer telefonu. 5 osób, które zrobią to najszybciej po wybiciu trzynastej, otrzymują od nas  wejściówki. Każda wejściówka umożliwia obejrzenie występów cyrku 2 osobom bez różnicy na wiek (dorosły + dorosły lub dorosły + dziecko, lub dwójka dzieci).
Warto być precyzyjnym! Powodzenia.

REKLAMA
Kalnedarz imprez
kwiecień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31  1 dk2 dk3  4
 5  6  7  8  9  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21 dk22  23 dk24 dk25
 26  27  28  29  30  1  2
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×