2022-05-16T12:47:00+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

"Czarny" z gminy Baranowo w "Chłopakach do wzięcia" [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 2575
zdjecie 2575
fot. Polsat/Chłopaki do wzięciafot. Polsat/Chłopaki do wzięcia
REKLAMA
2
2
5

Nasz region miał już reprezentantów w różnych rozrywkowych programach telewizyjnych. W końcu przyszedł też czas na hit telewizji Polsat, czyli program "Chłopaki do wzięcia". Można tam oglądać przygody mężczyzn poszukujących miłości.

Michał, na którego mówią "Czarny" albo "Karamba", pochodzi z jednej z wsi z gminy Baranowo w powiecie ostrołęckim - obecnie, jak mówiono w programie, "mieszka samotnie w lesie na odludziu".

W programie usłyszeliśmy jego historię: "Jeszcze niedawno jego dom pełen był gwaru i krzyku małych dzieci. Nieoczekiwanie, jeden dzień zmienił wszystko" - zapowiedział lektor. - Przed świętami, ja przebudzam się, bo w dzień tam z braciakiem flaszkę wypilim, a tu jakby makiem zasiał - mówił w programie "Chłopaki do wzięcia". Dlaczego uczestnik programu został sam? Swoją wersję tłumaczył w programie...

Szczęścia postanowił poszukać w programie "Chłopaki do wzięcia" w Polsacie. To program, który w dość specyficzny sposób przedstawia pogoń za miłością, a może inaczej - pojawiają się tam dość specyficzni bohaterowie. W opisie programu czytamy:

Młodzi mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Są w trudnej sytuacji, bo większość dziewczyn, które znali ze szkół, wyjechały do pracy do większych miast. One już nie wrócą, zostały „miastowe". Chłopcy zostali sami, pracują dorywczo, „bez zarejestrowania". W soboty i niedziele spotykają się przed sklepami na wsiach, krążą po rynku małego miasteczka lub wystają na dworcach autobusowych. Prowincjonalna Polska utkana jest z biedy, nudy i beznadziei.

Młodzi mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie, a pokazanie się w telewizji ma im to ułatwić. Przeważnie w programie widzimy kawalerów, ale jak widać znalazło się też miejsce dla mężczyzny po przejściach.

Zobaczcie fragmenty "Chłopaków do wzięcia" z udziałem uczestnika z naszego regionu:

Źródło: Chłopaki do wzięcia - TV Polsat
REKLAMA
Zobacz również

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30 dk1 dk2 dk3
 4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17
 18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23  24
 25  26 dk27 dk28 dk29  30 dk31
×