eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Czerwin: Okradli dom w biały dzień

REKLAMA
zdjecie 4023
fot. podlaska.policja.gov.pl fot. podlaska.policja.gov.pl
REKLAMA
zdjecie 4023
Korzystając z nieobecności domowników złodzieje weszli do domu i wynieśli sprzęt elektroniczny o wartości prawie 10 tys. zł.

W środę do policjantów z Czerwina zgłosił się mieszkaniec tej miejscowości informując o kradzieży sprzętu RTV z jego domu.

Łupem złodzieja padły m.in.: telewizor LCD, monitor do komputera, laptop Lenovo, aparat cyfrowy i kamera marki Sony, oraz wkrętarka Boscha. Do grabieży prawdopodobnie doszło w godzinach 11 - 14.

Postępowaniem w tej sprawie oraz poszukiwaniem sprawcy zajmują się miejscowi funkcjonariusze.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×