eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Czerwin: Zatrzymano czterech mężczyzn kradnących przewody

REKLAMA
fot. policja fot. policja
REKLAMA
zdjecie 5807
Zaraz po wykopaniu i kradzieży kabla podejrzani o ten czyn zostali zatrzymani przez policjantów z Czerwina. Do aresztu trafiło czterech mężczyzn.

W środę tuż przed północą policjanci z posterunku policji w Czerwinie w miejscowości Chruśnice zatrzymali kierującego oplem na ostrowskich numerach rejestracyjnych. W pojeździe oprócz kierującego znajdowało się jeszcze trzech pasażerów.

W trakcie kontroli policjanci dokonali przeszukania bagażnika auta, w którym znaleziono m.in. szpadle, piłki do cięcia metalu oraz miedziane żyły przewodu teletechnicznego. Policjanci ustalili, że przewody te pochodzą z kradzieży. Mężczyźni wykopali je z ziemi przy linii kolejowej relacji Ostrołęka-Ostrów Mazowiecka.

Cała czwórka trafiła do aresztu policyjnego. Pojazd którym poruszali się podejrzani został zabezpieczony przez policjantów. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzą policjanci z posterunku w Czerwinie.

Więcej wydarzeń kryminalnych znajdziesz w dziale policyjnym
REKLAMA
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8  9  10 dk11 dk12  13
 14  15  16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×