eOstroleka.pl
Ostrołęka,

“Czwórka” kształci i wychowuje od 55 lat. Piękny jubileusz szkoły im. Adama Chętnika [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 1901
fot. eOstroleka.pl/Emilia Rogalskafot. eOstroleka.pl/Emilia Rogalska
REKLAMA

“Czwórka” świętuje jubileusz 55-lecia istnienia! Z tej okazji w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyła się dziś uroczysta gala z częścią artystyczną przygotowaną przez młodzież.

W poniedziałek, 27 listopada w Ostrołęckim Centrum Kultury odbył się jubileusz 55-lecia istnienia Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika. W uroczystościach udział wziął m.in. wnuk patrona szkoły - wybitnego regionalisty.

Gala jubileuszowa była okazją do podsumowania 55-lat działalności szkoły, zmian jakie dokonały się na tej przestrzeni czasu oraz snucia planów na kolejne lata. Nie brakowało serdecznych życzeń, miłych słów ze strony zaproszonych na uroczystość gości. Byli wśród nich m.in.: wiceprezydent Anna Gocłowska, wiceprzewodniczący Rady Miasta - Jakub Frydryk, przedstawiciele związków zawodowych skupiających nauczycieli oraz dyrektorzy ostrołęckich szkół, z którymi "Czwórka" na co dzień współpracuje.

Podczas gali wręczono medale pamiątkowe Pro Masovia. Odznaczeniem tym przyznawanym przez samorząd Mazowsza i marszałka Adama Struzika uhonorowani zostali m.in. wicedyrektor ZSZ nr 4 Adam Zienkiewicz, Elżbieta Stepnowska. Przedstawiciele mazowieckiego samorządu - radny sejmiku Mirosław Augustyniak i Mariusz Popielarz wręczyli także dyplomy uznania zasług przyznane przez Mazowsze.

Galę uświetniła część artystyczna przygotowana przez młodzież szkolną. Obchody jubileuszu 55-lecia istnienia “czwórki” poprzedziła msza święta w intencji obecnych i byłych uczniów oraz całej kadry pedagogicznej współpracującej z placówką od początku jej istnienia.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
×