Czworo bohaterów kolejnego "Wieczoru w Arce" [ZDJĘCIA]

Tadeusz Wiśniewski urodził się w Wyszkowie, a od 1982 roku jest mieszkańcem Ostrołęki. Pracuje w ostrołęckiej Placówce KRUS jako jej dyrektor. Malarstwem olejnym zajmuje się amatorsko od 1978 roku, a tematyka przedstawiana na płótnach to pejzaże, martwa natura, kwiaty , konie a ostatnio sił próbuje w malarstwie współczesnym. Swoje prace zaprezentował podczas tegorocznego Przeglądu Twórczości Plastycznej organizowanego przez Galerię „Ostrołęka”. Jego obrazy znalazły chętnych we Francji, Czechach, na Węgrzech, a także w Warszawie, Białymstoku, Ostrołęce. Jedną ze swoich pierwszych prac w 1979 r. przekazał Centrum Zdrowia Dziecka.
Oprócz Wiśniewskiego, podczas Wieczoru w Arce zaprezentowali się również Tadeusz Machnowski z książką "Spowiedź safanduły" oraz Adam Wołosz i Maria Rochowicz w występie poetycko-muzycznym.
Organizatorami Wieczorów w Arce są: Miejska Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Przyjaciół bibliotek i Książki w Ostrołęce przy wsparciu Miasta Ostrołęki. Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.



Zobacz również
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 |
22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 |
30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |


![Diverse NIGHT of the JUMPs. Mistrzostwa Świata FMX [WIDEO, ZDJĘCIA, WYNIKI]](./luba//dane/pliki/sport/m/img_9003.jpg)
1
2
11