eOstroleka.pl
Region, NA SYGNALE

Dachowanie na S8. 49-letnia kobieta trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 380
fot. KPP w Wyszkowiefot. KPP w Wyszkowie
REKLAMA
zdjecie 380
Posłuchaj

W miniony piątek, 14 lutego, na drodze ekspresowej nr 8 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Citroen, prowadzony przez 49-letnią kobietę, uderzył w bariery ochronne, odbił się od nich, a następnie przeciął dwa pasy ruchu i dachował w przydrożnym rowie.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Turzyn.

Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano służby ratunkowe. Kierująca pojazdem została przetransportowana do szpitala. Na szczęście, mimo dramatycznego przebiegu zdarzenia, nie doznała poważniejszych obrażeń.

Na chwilę obecną nie są znane przyczyny utraty panowania nad pojazdem. Sprawę badają funkcjonariusze wyszkowskiej policji, którzy prowadzą czynności wyjaśniające.

Do wypadku doszło w godzinach popołudniowych na trasie prowadzącej w kierunku Białegostoku. W wyniku zdarzenia ruch na ekspresowej „ósemce” mógł być chwilowo utrudniony. Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
Dzisiaj:
Kino JANTAR
20:00 RAN - DKF
×