2018-10-13T16:00:00+02:00 eOstroleka.pl 10 0 14 4.3
Ostrołęka,

Dariusz Małkowski - kandydat na radnego

REKLAMA
REKLAMA
6
8
Najlepszy komentarz
~Obywatell, 20:10 13-10-2018,   -
Kandydat godny polecenia
odpowiedz   •   oceń :  
Kandydat do rady miasta Ostrołęki - Dariusz Małkowski (KWW Bezpartyjne Miasto Ostrołęka). Zobacz sylwetkę kandydata i zagłosuj już 21 października!

47 lat, urodzony w Ostrołęce. Od dziesięciu lat w związku małżeńskim z żoną Renatą. Szczęśliwy ojciec sześcioletniego Michałka.

Na co dzień pracuję w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ostrołęce na stanowisku dyrektora. Moim głównym zadaniem i celem jest pomoc osobom bezrobotnym w ich aktywizacji poprzez doradztwo zawodowe, organizację kursów zawodowych i szkoleń jak również realizację projektów unijnych. Od kilkunastu lat na zasadzie wolontariatu pracuję w stowarzyszeniu Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe WOPR – OS Ostrołęka, pełniąc funkcję prezesa. Również od wielu lat prowadzę sekcję sportową ratownictwa wodnego zajmując się wychowaniem i edukacją naszej młodzieży. Wśród moich wychowanków jest wielu wspaniałych ratowników wodnych oraz zawodników sportowego ratownictwa wodnego, którzy na swoim koncie mają wiele tytułów Mistrza Polski oraz tytuły Mistrza Europy i Mistrza Świata. Pełnię także funkcję społeczną prezesa jednej z największych wspólnot mieszkaniowych w naszym mieście. Stąd też znane mi są codzienne problemy, z którymi borykają się ludzie. Sprawując tę funkcję zarządzam wspólnotą na tyle sprawnie, że przy utrzymaniu płynności finansowej realizuję inwestycje przy jednocześnie niskich opłatach dla mieszkańców. Chciałbym swoje dotychczasowe doświadczenie z pracy zawodowej i społecznej wykorzystać pełniąc funkcję radnego miasta Ostrołęka.

Moje motto brzmi : „Największym i najważniejszym kapitałem Ostrołęki są jego mieszkańcy, dla których należy stworzyć sprzyjające warunki dla życia i rozwoju. Zasoby miasta są dobrem wspólnym, a zarządzający muszą docierać do najważniejszych potrzeb i wspierać wszystkich mieszkańców.”

Chciałbym, aby nasze miasto stało się prawdziwą perełką na mapie Mazowsza. Z dobrą infrastrukturą komunikacyjną zachęcającą przedsiębiorców do inwestowania i tworzenia nowych miejsc pracy, z parkami zieleni i placami zabaw, gdzie będą wypoczywać osoby młodsze i starsze. Chciałbym, żeby nasze miasto było bezpieczne, gdzie mój obecnie sześcioletni letni synek będzie szczęśliwy. Tak wyobrażam sobie nasze miasto w przyszłości, czego życzę wszystkim mieszkańcom.

ZAGŁOSUJ NA DARIUSZA MAŁKOWSKIEGO

Lista nr 16
Okręg nr 3
Pozycja nr 3

Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW Bezpartyjne Miasto Ostrołęka.
REKLAMA
Kalnedarz imprez
październik 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
 28 29 30 31  1  2  3
Dzisiaj:
Wydarzenia