eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Daukszewicz w Ostrołęce: Meneliki i "Sposób na przetrwanie" [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2795
zdjecie 2795
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 2795
Posłuchaj

Dziś (wtorek, 20 sierpnia) Ostrołękę odwiedził Krzysztof Daukszewicz, jeden z najpopularniejszych w Polsce satyryków. Przyjechał ze swoją najnowszą książką oraz porcją “menelików”.

Podczas spotkania w Ostrołęce Krzysztof Daukszewicz promował swoją najnowszą książkę zatytułowaną “Sposób na przetrwanie”.

"Sposób na przetrwanie" Krzysztofa Daukszewicza to fascynująca podróż przez życie jednego z najbardziej charakterystycznych polskich satyryków. Jest to w istocie zapis rozmowy między Krzysztofem Daukszewiczem a jego żoną, Violettą Ozminkowski, która wnikliwie przepytuje go o jego twórczość, karierę, a także o burzliwe życie prywatne.

Podczas spotkania w Ostrołęce satyryk opowiadał o swojej twórczości, fascynacjach podróżami, przygodami jakie go spotykają w każdym odwiedzanym miejscu. Zaserwował też licznie zgromadzonej publiczności porcję swoich “menelików”, które wywoływały salwy śmiechu.

Spotkanie odbyło się w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Wiktora Gomulickiego.

Materiał filmowy 1 :
Materiał filmowy 2 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
październik 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27  28 dk29  30  31  1  2
×