zdjecie 2026
zdjecie 2026
2021-03-19T21:30:00+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Dlaczego warto zadbać o rodzinę poprzez zapewnienie czystego powietrza w domu? Technologia Plasmacluster marki Sharp

Czyste powietrze w pomieszczeniu jest bardzo ważne dla naszego zdrowia, zwłaszcza jesienią i zimą, kiedy bardzo dużo czasu spędzamy w domu. Warto więc zadbać o swoją rodzinę i zapewnić jej dostęp do czystego, świeżego i zdrowego powietrza. Doskonałym rozwiązaniem jest zakup oczyszczacza powietrza z technologią Plasmacluster.

Dlaczego warto zapewnić rodzinie czyste powietrze w domu?

Czyste powietrze ma bardzo duże znaczenie dla zdrowia i samopoczucia. Oddychanie takim powietrzem sprawia, że łatwiej można się skoncentrować, choroby pojawiają się rzadziej, a ciało pracuje dużo wydajniej. Dodatkowo czyste powietrze jest bardzo korzystne dla alergików i astmatyków. Niestety często w naszych domach unosi się dużo zanieczyszczeń, pyłów, bakterii i wirusów, a także różnorodnych alergenów. Pojawiają się również nieprzyjemne zapachy, na przykład od detergentów, czy dymu tytoniowego, a w domach, w których są zwierzęta, może pojawić się sierść, która ma działanie alergizujące. Sprawia to, że nawet przy zamkniętych oknach ciężko jest zadbać o czyste powietrze we własnym domu. Na szczęście we wszystkich tych sytuacjach z pomocą może przyjść oczyszczacz Sharp Ultimate Air z technologią Plasmacluster. Urządzenie jest wysoce skuteczne w walce z różnorodnymi zanieczyszczeniami, dzięki czemu umożliwia zadbanie o wysoką jakość powietrza w mieszkaniu oraz przyczynia się do zmniejszania bólu głowy i migren, wynikających ze smogu i pyłków. Dzięki korzystaniu z oczyszczacza powietrze w domu staje się czyste, zdrowe i bezpieczne, warto zatem zdecydować się na taki zakup.

Czym jest technologia Plasmacluster i jakie ma zalety?

Marka Sharp posiada w swojej ofercie oczyszczacze powietrza z jonizacją i wyjątkową technologią Plasmacluster. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla osób, którym zależy na zdrowym i świeżym powietrzu w domu, a także na neutralizacji grzybów i roztoczy. Technologia Plasmacluster produkuje dodatnie i ujemne jony poprzez wyładowania plazmowe. Wygenerowane jony te unoszą się w powietrzu, docierając do najdalszych zakamarków pomieszczenia i zderzają się z innymi cząsteczkami, takimi jak bakterie, wirusy i alergeny, następnie stopniowo hamując ich rozwój i eliminując je. Dzięki temu powietrze zostaje oczyszczone z zanieczyszczeń. Do najważniejszych zalet technologii Plasmacluster można zakwalifikować:

  • usuwanie przykrych zapachów,
  • neutralizację grzybów, roztoczy, bakterii, wirusów, pyłów i innych alergenów,
  • przywrócenie równowagi jonowej,
  • poprawę kondycji skóry oraz szybszy porost włosów.

Technologia Plasmacluster to doskonałe rozwiązanie dla całych rodzin, ponieważ zmniejsza ilość szkodliwych alergenów i bakterii w powietrzu oraz usuwa z powietrza zewnętrznego zanieczyszczenia, takie jak cząsteczki PM2.5 oraz PM10. Warto zadbać o swoją rodzinę i kupić jeden z oczyszczaczy powietrza z technologią Plasmacluster.

Przykłady urządzeń marki Sharp Ultimate Air z technologią Plasmacluster

Ciekawym przykładem urządzeń Sharp Ultimate Air z technologią Plasmacluster są oczyszczacze Sharp UA-HD. Urządzenia tej serii charakteryzują się wysoką jakością, a swoją skuteczność zawdzięczają m.in. potrójnemu systemowi filtracji powietrza. Filtr wstępny odpowiada za pochłanianie większych cząsteczek kurzu, filtr węglowy pozbywa się nieprzyjemnych zapachów, a filtr HEPA odpowiada za usuwanie aż 99,97% drobnych zanieczyszczeń, w tym bakterii, wirusów i alergenów, a także pyłów PM2.5 oraz PM10. Urządzenia wyposażone są również w technologię Plasmacluster. Takie połączenie kilkustopniowej filtracji i zaawansowanej technologii jonizacji sprawia, że są to urządzenia niezwykle skuteczne w walce z zanieczyszczeniami. Dodatkowo oczyszczacze z serii Sharp UA-HD pełnią funkcję nawilżacza, dzięki czemu zadbają o odpowiednią wilgotność powietrza. Są również wyposażone w różnorodne czujniki (kurzu, temperatury, wilgotności, zapachu, wymiany filtra). Dzięki kilku różnym trybom pracy możliwe jest dostosowanie pracy urządzenia do własnych preferencji – np. włączenie specjalnego trybu nocnego, który dzięki swojej cichej pracy nie zakłóca snu domowników. Model UA-HD50 idealnie sprawdzi się na powierzchni do 38 metrów kwadratowych, a UA-HD60 skutecznie działa w pomieszczeniu do nawet 48 metrów kwadratowych.

Warto wiedzieć o tym, że marka Sharp dba także o to, aby w powietrzu nie znajdywało się zbyt dużo ozonu. Sam w sobie nie jest on bowiem szkodliwy, jednak jego zbyt duże ilości mogą być nieodpowiednie dla zdrowia. Oczyszczacze powietrza z technologią Plasmacluster spełniają rygorystyczne normy pod tym względem, a więc wytwarzają 50 razy mniej ozonu niż jest to dopuszczone. W praktyce więc modele Sharp Ultimate Air z technologią Plasmacluster bardzo pozytywnie wpływają na zdrowie całej rodziny i pozwalają na oddychanie świeżym powietrzem.

Zapraszamy na www.ekologicznydom.eu gdzie można zobaczyć wszystkie modele oczyszczaczy Sharp.

Artykuł sponsorowany.

Zobacz również
Kalendarz imprez
wrzesień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×