eOstroleka.pl
Ostrołęka,

"Doktor Miłość" w Multimedialnym Centrum Natura [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4023
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 4023
Posłuchaj

W sobotni wieczór w Multimedialnym Centrum Natura w Ostrołęce odbył się wyjątkowy spektakl kabaretowo-muzyczny "Doktor Miłość". Widowisko, wyreżyserowane przez Jana Jakuba Należytego, oczarowało publiczność zabawnymi perypetiami pacjentek tytułowego Doktora, niebanalnymi metodami terapii oraz znanymi i lubianymi piosenkami.

Akcja spektaklu rozgrywała się w gabinecie Doktora Miłość, który oprócz psychoterapii zajmował się również "zawodami miłosnymi". Zabawne historie pacjentek, w których rolę wcieliły się Ewa Romaniak i Barbara Broda-Malon, mieszały się z niekonwencjonalnymi metodami leczenia Doktora, granego przez Jana Jakuba Należytego. Całość przedstawienia okraszona była znanymi piosenkami z repertuaru Kaliny Jędrusik, Kabaretu Starszych Panów, Mariana Hemara i innych.

 

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×