eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Dorota Zawadzka "Super niania" u rodzin zastępczych [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6501
fot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęcefot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 6501
Na zaproszenie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie psycholog Dorota Zawadzka spotkała się z rodzinami zastępczymi. Zajęcia były jednym z elementów warsztatów kompetencji i umiejętności społecznych dla rodzin zastępczych zawodowych i niezawodowych. Spotkanie było pierwszym z trzech zaplanowanych w tym roku. Pieniądze PCPR pozyskał z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach konkursu w zakresie pieczy zastępczej.

Psycholog Dorota Zawadzka spotkała się z kilkoma rodzinami zastępczymi, omawiane były m.in. zachowania buntownicze okresu dojrzewania. Poruszane były także kwestie wychowawcze, system kar i nagród, analizowane były również konkretne przypadki, problemy.

Jak zaznaczają rodziny zastępcze, takie zajęcia są bardzo pomocne. Poprzez wskazówki profesjonalisty można łatwiej zdiagnozować problem a następnie go rozwiązać.

Warsztaty z najpopularniejszą nianią w Polsce odbyły się 22 listopada w budynku Starostwa Powiatowego w Ostrołęce.  
Źródło: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
Kalendarz imprez
marzec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 23  24  25  26  27  28 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×