eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Drobna stłuczka, wielki chaos! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7237
REKLAMA
zdjecie 7237
Posłuchaj

Korki, dźwięk klaksonów i zdenerwowani kierowcy - tak wyglądały okolice ronda Kupiszewskiego w piątek około południa. Wszystko przez z pozoru niegroźną kolizję.

Na rondzie Kupiszewskiego w Ostrołęce ciężarowe Volvo zderzyło się z osobowym Mercedesem. Wielkich szkód nie było, ale kierowcy na kilkanaście minut zablokowali rondo, przez co utworzyły się spore korki. Zniecierpliwieni kierowcy używali klaksonów, jak również wysiadali, by zapytać, co się stało. Na środku ronda utknął także autobus.

W końcu kierowcy zjechali na zatoczkę, gdzie poczekali na policję.

- Sprawcą zdarzenia był kierowca Volvo, ukarany został mandatem w wysokości 1100 złotych i 10 punktami karnymi - mówi nadkom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×