eOstroleka.pl
Ostrołęka, NASZ NEWS

Droga przez mękę! Petycja mieszkańców w sprawie ulicy Granicznej: "Oczekujemy rzeczowych działań"

REKLAMA
zdjecie 1654
zdjecie 1654
REKLAMA

Mieszkańcy Ostrołęki, którzy regularnie jeżdżą przez ulicę Graniczną, mają dość: podkreślają, że po opadach deszczu przejście lub przejazd przez ulicę graniczy z cudem, gdyż jest ona całkowicie zalewana. Do władz miasta złożyli petycję w sprawie. Czy doczekają się inwestycji?

138 mieszkańców Ostrołęki podpisało się pod petycją w sprawie przebudowy ulicy Granicznej, z odwodnieniem, ścieżką rowerową i chodnikiem. W petycji napisali:

Prośbę swą motywujemy fatalnym stanem ulicy Granicznej na całym jej odcinku, począwszy od ulicy Ostrowskiej. Przedmiotowa ulica jest dziurawa, pełna uskoków i nierówności oraz nie posiada odwodnienia. Przejazd tą drogą wymaga nadzwyczajnej ostrożności i naraża pojazdy na uszkodzenia zawieszenia, podwozia i karoserii, a często zagraża utracie zdrowia i życia kierowców, jak i pasażerów, a także rowerzystów i pieszych. Szczególnie krytycny stan nawierzchni ma miejsce w okresie intensywnych opadów atmosferycznych oraz w okresie jesienno-zimowym.

Autorzy petycji wskazują, że w okresie opadów przejazd ulicą Graniczną staje się wręcz niemożliwy. - Oczekujemy rzeczowych, zdecydowanych działań ze strony Miasta Ostrołęki, które zapewnią nam bezpieczeństwo przemieszczania się ulicą Graniczną - napisali.

Do petycji dołączone zostały zdjęcia, pokazujące jak wygląda ulica Graniczna w czasie opadów deszczu. Niedawno publikowaliśmy je w naszym serwisie.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27  28 dk29 dk30
×