eOstroleka.pl
Polska,

Drugitupolew.pl: Ta strona to skandal!

REKLAMA
zdjecie 7679
fot. drugitupolew.plfot. drugitupolew.pl
REKLAMA
zdjecie 7679

W internecie ogromną popularność zdobywa ostatnio strona www.drugitupolew.pl, na której internauci wybierają osoby, których chcą się pozbyć ze sceny politycznej... wysyłając tę grupę na lot drugim Tupolewem - informuje portal wPolityce.pl.

Kontrowersyjna strona funkcjonuje na podstawie ankiety. Internauci wpisują imiona i nazwiska polityków oraz ludzi mediów, których chcą się pozbyć z polityki, a pozostali użytkownicy sieci głosują na nich dając tym samym miejsce na liście pasażerów drugiego Tupolewa.

Wśród 89 pasażerów wiele osób zebrało po kilka tysięcy głosów co świadczy o dużej popularności strony. Na liście znajdują się m.in.: ojciec Tadeusz Rydzyk, Anna Fotyga, Donald Tusk, Jarosław Kaczyński, Roman Giertych, Antoni Macierewicz, Ewa Kopacz, Zbigniew Ziobro, Jan Pospieszalski oraz Bronisław Komorowski.

Administrator strony zamieścił nawet coś na kształt oświadczenia (zachowujemy oryginalną pisownię):

Dawno już poziom polskiej polityki sięgnął dna. Ostatnio jednak przebił je i podąża dalej. Osiągnęliśmy stan gdy duża część narodu czuje niesmak na widok reprezentantów, których sama wybrała. Jedni reagują agresją gdy zeschizowany Kaczyński z obłędnym Macierewiczem próbują Polskę wepchnąć do trumny. Inni płaczą z bezsilności gdy Tusk w końcu bierze się do roboty i znowu wszystko partaczy.

Jeszcze inni ze zgrozą patrzą na węszącą kolejnej wizyty u koryta watahę z SLD albo na wypastowane już i błyszczące oficerki Ziobry. Tylko ci bardziej odporni mają głęboko w dupie całe to PO, PiS, SLD, PSL, krzyże i obrońców, dopalacze, in vitro, wykluczenia z partii i inne pierdoły odwracające uwagę od spraw istotnych, na które wszystkim brak zarówno odwagi, jak i kompetencji.

Każdy z nas mógłby z pewnością wskazać kilka postaci z polskiej sceny politycznej, których nie chciałby już nigdy więcej oglądać. Demokracja, niestety, nie dała nam narzędzia głosu negatywnego, który pozwoliłby zepchnąć nielubianego kandydata w stronę politycznego niebytu.

10 kwietnia 2010 nastąpił w Polsce pewien przełom. Część "elity" zapakowała się do jednego samolotu, po czym z hukiem poddała utylizacji. Pech chciał, że na pokładzie było też wielu ludzi dobrych, zasłużonych dla Polski, niewinnych, lub przynajmniej pracowitych. Realizację należy więc uznać za nieudaną, ale w całym wydarzeniu tkwi pomysł, który prosi o ponowne zastosowanie.

Pozostał nam drugi Tupolew. Wybierzmy wspólnymi siłami listę pasażerów, których należy do tego samolotu zapakować. Pokażmy, komu należy się bilet w jedną stronę i trwałe zniknięcie z polskiej polityki.

Pamiętajcie, w Tupolewie mieści się tylko 89 pasażerów!

Poniższa lista zawiera wszystkich posłów i europosłów obecnej kadencji, byłych prezydentów i premierów III RP oraz kilka prominentnych postaci ze świata mediów (ktoś w końcu musi relacjonować na żywo proces utylizacji). Jeśli uznasz, że to za mało, możesz dodać własnego kandydata.


To smutne, że po tragicznym wydarzeniu z 10 kwietnia strona www.drugitupolew.pl zyskuje w internecie tak wielu sympatyków - pisze komentator portalu wPolityce.pl, i kontynuuje - ciekawe, czy treści zawarte na stronie wzbudzą zainteresowanie organów ścigania oraz prokuratury, ostatecznie twórcy strony oraz internauci biorą udział w tworzeniu listy osób, które chcieliby zabić. Na oczach wszystkich Polaków powstaje „lista śmierci" do której każdy może dodać kolejne nazwiska. Czy znajdzie się ktoś, kto powie tej rosnącej fali agresji „dość"?

[źródło: wPolityce.pl]

Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20  21
 22  23  24  25  26  27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×