eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Durlaski Dzień Dziecka: Moc atrakcji i integracja mieszkańców! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9637
fot. Sołectwo wsi Durlasyfot. Sołectwo wsi Durlasy
REKLAMA
zdjecie 9637

W Durlasach w gminie Lelis odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Moc atrakcji sprawiło, że plac wiejski wypełnił się wieloma uczestnikami w różnym wieku. Była to doskonała okazja do rodzinnej integracji.

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Durlasach odbył się w sobotę, 1 czerwca. Imprezę z atrakcjami zarówno dla najmłodszych mieszkańców jak i nieco starszych uczestników zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich “Durlasianki” i Dzienny Dom “Senior+”.

Program pikniku obejmował m.in. zabawy z animatorami, gry zespołowe i konkursy z nagrodami. Były dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, pyszny poczęstunek przygotowany przez KGW.

Jednym z punktów programu były zawody sportowe, które zorganizowano dla dzieci w różnym wieku. Zawody te nie tylko dostarczyły dużo emocji, ale również integrowały uczestników, ucząc zdrowej rywalizacji i współpracy. Każde dziecko uczestniczące w zawodach otrzymało medal !

Organizacja tak udanego Dnia Dziecka nie byłaby możliwa bez zaangażowania lokalnej społeczności. Radny Gminy Radosław Korzeniecki oraz Sołtys Stanisław Szczepanek aktywnie wspierali inicjatywę, dbając o to, aby każdy szczegół wydarzenia został dopięty na ostatni guzik. Współpraca między różnymi grupami społecznymi, takimi jak KGW i Dzienny Dom „Senior+”, pokazała, jak ważne jest wspólne działanie na rzecz dobra lokalnej społeczności. Wielkie podziękowania należą się również strażakom z OSP Lelis za nieocenioną pomoc i zaangażowanie. Dzięki wsparciu i przygotowaniu atrakcji dla dzieci przez strażaków ten Dzień Dziecka stał się wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci najmłodszych uczestników.

- komentują organizatorzy festynu.

Dzień Dziecka w Durlasach był nie tylko świetną zabawą dla najmłodszych, ale także okazją do spotkania się i integracji mieszkańców wsi. Wspólne świętowanie, radość dzieci i zaangażowanie dorosłych sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Dzięki takim inicjatywom, jak ta, społeczność Durlas zacieśnia więzi i buduje silniejsze relacje międzyludzkie, co jest bezcenne dla każdej lokalnej społeczności.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20  21
 22  23  24  25  26  27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×