eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Dwa przypadki covid-19 w miejskim przedszkolu. Dzieci i personel na kwarantannie

REKLAMA
zdjecie 2210
zdjecie 2210
REKLAMA
W Przedszkolu Miejskim nr 7 „Tęczowa Kraina” wykryto przypadki zakażenia koronawirusem. Zachorowały dwie osoby z personelu. Decyzją sanepidu część dzieci oraz personel objęto kwarantanną.

Informację o zakażeniu koronawirusem w miejskiej „siódemce” potwierdziła nam Malwina Łuba z Biura Prasowego Urzędu Miasta w Ostrołęce.

Potwierdzamy, że wicedyrektor i nauczycielka PM nr 7 są zakażone koronawirusem. Sanepid wydał decyzję o zawieszeniu zajęć w dniach 27.10 - 1.11 w grupie VI z uwagi na wystąpienie zakażenia SARS-CoV-2 u nauczyciela przedszkola. Dzieci z tej grupy oraz 5 pracowników przedszkola zostało objętych kwarantanną.
- informuje Malwina Łuba.

W ostatnich dniach notujemy bardzo duży wzrost przypadków zakażenia koronawirusem w całej Polsce. Podobnie sytuacja wygląda w naszym regionie. Od początku tygodnia w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim na covid-19 zachorowało 87 osób, a łącznie od początku epidemii wykryto w naszym regionie ponad 420 przypadków.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21 dk22 dk23 dk24
 25  26  27  28 dk29 dk30 dk31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×