Dwie kolizje na ul. Warszawskiej (zdjęcia)

W pierwszej z nich na tył autobusu najechał TIR na litewskich numerach rejestracyjnych. W Zdarzeniu ucierpiały jedynie pojazdy.
Do drugiej kolizji doszło ok. godziny 14.20. Kierujący pojazdem marki Mercedes nie dostosował prędkości jazdy do panujących na drodze warunków pogodowych, w wyniku czego najechał na tył pojazdu marki Mitsubishi. W wyniku tego zderzenia pojazd został obrócony, po czym bokiem uderzył w stojący przed nim samochód marki Opel. Szczęśliwie w wyniku kolizji żaden z uczestników nie doznał obrażeń.
Przeprowadzone badania wykazały, że wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Sprawcą okazał się kierujący pojazdem marki Mercedes, który został ukarany przez funkcjonariuszy mandatem karnym.



Kalendarz imprez
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
9 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
16 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
21 | ![]() |
23 | 24 | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |