eOstroleka.pl
Region,

Dwóch 14-latków ukradło pieniądze z kościelnej skarbonki

REKLAMA
fot. KMP w Łomżyfot. KMP w Łomży
REKLAMA
zdjecie 9671
Policjanci zatrzymali dwóch nieletnich, podejrzanych o kradzież pieniędzy ze skarbonki znajdującej się w jednym z kościołów. Teraz dalszym losem dwóch 14 - latków zajmie się sąd.

W miniony piątek, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymali zawiadomienie o zniszczeniu skarbonki w jednym z łomżyńskich kościołów. Z ustaleń policjantów wynikało, że zniknęły pieniądze w kwocie około 200 złotych.  Policjanci gromadząc materiał dowodowy szybko ustalili wizerunek i tożsamość nieletnich. Okazali się nimi 14-latkowie.

Wczoraj, funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo–Interwencyjnego łomżyńskiej Policji przy jednym z łomżyńskich skate parków zauważyli dwie młode osoby, których rysopis przypominał wygląd poszukiwanych nieletnich.  Chłopcy w wieku 14 – lat przyznali się do winy. Twierdzili, że spodziewali się zatrzymania w związku z kradzieżą w kościele. Młodzi ludzie zostali przewiezieni do komendy, gdzie już czekali ich rodzice. Okazało się, że jeden z 14-latków był na przepustce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Teraz dalszym losem zatrzymanych zajmie się teraz Sąd Rodzinny.
- informuje KMP w Łomży.


REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×