zdjecie 2007
zdjecie 2007
zdjecie 2007
2018-10-15T14:56:54+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Dzień Edukacji Narodowej. Zobacz listę nagrodzonych przez prezydenta Ostrołęki [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
2
0
6

Dziś w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Była to doskonała okazja do wręczenia nauczycielom i pracownikom administracji oraz obsługi okolicznościowych nagród. Zobacz listę nagrodzonych.

Łącznie nagrody prezydenta Ostrołęki odebrało 67 osób. W ich imieniu podziękowania dla prezydenta Janusza Kotowskiego złożył dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida Wojciech Domański. Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych pracowników ostrołęckiej oświaty.

Nagroda I stopnia:

1. Marta Zaborowska Zespół Szkół Nr 5
2. Barbara Trochim Szkoła Podstawowa Nr 5
3. Robert Trzeciak Szkoła Podstawowa Nr 5

Nagroda II stopnia:

1. Paulina Marzena Biedrzycka Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
2. Jolanta Boruch Przedszkole Miejskie Nr 18
3. Izabela Edyta Dąbrowska I Liceum Ogólnokształcące
4. Wojciech Domański II Liceum Ogólnokształcące
5. Jolanta Gawarkiewicz Szkoła Podstawowa Nr 5
6. Monika Grzegorczyk Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
7. Urszula Kaliszewska Zespół Szkół Zawodowych Nr 4
8. Agnieszka Kowalska Przedszkole Miejskie Nr 17  
9. Renata Kreczman-Madej Zespół Szkół Nr 5
10. Anna Maksimowska I Liceum Ogólnokształcące
11. Iwona Ewa Mróz Przedszkole Miejskie Nr  8
12. Barbara Jolanta Olech Zespół Szkół Zawodowych Nr 3
13. Robert Tyszka Zespół Szkół Nr 5
14. Magdalena Wójcik I Liceum Ogólnokształcące
15. Marek Wółkowski Szkoła Podstawowa Nr 3

Nagroda III stopnia:

1. Katarzyna Anastassopoulou Przedszkole Miejskie Nr  1
2. Joanna Augustyniak Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
3. Ryszarda Bałon Szkoła Podstawowa Nr 10
4. Małgorzata Dorota Barcikowska Szkoła Podstawowa Nr 1
5. Dorota Bastek Szkoła Podstawowa Nr 5
6. Mariola Białobrzewska Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
7. Anna Brzózy Przedszkole Miejskie Nr 9
8. Joanna Ewa Chodkowska Zespół Szkół Nr 5
9. Dorota Choroszewska Szkoła Podstawowa Nr 6
10. Aneta Katarzyna Cichocka Przedszkole Miejskie Nr 7
11. Aneta Ciepierska I Liceum Ogólnokształcące
12. Grażyna Czapula Szkoła Podstawowa Nr 1
13. Anna Ćwiek Przedszkole Miejskie Nr 16
14. Marzena Ćwiek Zespół Szkół Zawodowych Nr 3
15. Teresa Dobkowska Zespół Szkół Zawodowych Nr 3
16. Anna Dobrowolska Szkoła Podstawowa Nr 2
17. Marzena Domańska Szkoła Podstawowa Nr 10
18. Małgorzata Domurad Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
19. Jolanta Dovgosheya Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
20. Anastazja Dzwonnik-Załęska II Liceum Ogólnokształcące
21. Magdalena Gadzała Szkoła Podstawowa Nr 2
22. Sylwia Gałka Zespół Szkół Zawodowych Nr 4
23. Ewa Renata Gąska Zespół Szkół Nr 5
24. Mariusz Głażewski Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
25. Marlena Hrycyna Szkoła Podstawowa Nr 4
26. Magdalena Il Szkoła Podstawowa Nr 3
27. Agnieszka Kolecka Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
28. Patryk Konarski Zespół Szkół Zawodowych Nr 3
29. Barbara Kubeł Przedszkole Miejskie Nr 13
30. Andrzej Wojciech Kucharczyk Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
31. Iwona Kwiatkowska Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
32. Alicja Lewandowska Zespół Szkół Nr 5
33. Beata Markowska II Liceum Ogólnokształcące
34. Ewa Martynowicz Zespół Szkół Zawodowych Nr 3
35. Agnieszka Młynarczyk II Liceum Ogólnokształcące
36. Dorota Nadwodna-Piersa Szkoła Podstawowa Nr 10
37. Urszula Pakieła Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
38. Lidia Parda Szkoła Podstawowa Nr 10
39. Barbara Janina Perzanowska I Liceum Ogólnokształcące
40. Agata Pędzich Szkoła Podstawowa Nr 10
41. Barbara Anna Pianka Przedszkole Miejskie Nr 8
42. Dorota Ewa Piątak Przedszkole Miejskie Nr 5
43. Bożena Plucińska Szkoła Podstawowa Nr 5
44. Alina Rupińska Szkoła Podstawowa Nr 2
45. Bogumiła Przytuła Szkoła Podstawowa Nr 10
46. Izabela Salis Zespół Szkół Nr 5
47. Bogusław Siewierski Centrum Kształcenia Praktycznego
48. Barbara Stepnowska Zespół Szkół Zawodowych Nr 4
49. Magdalena Stolarkiewicz Zespół Szkół Nr 5
50. Małgorzata Szarwacka Szkoła Podstawowa Nr 6
51. Barbara Szczubełek Szkoła Podstawowa Nr 4
52. Dorota Śledzińska Zespół Szkół Nr 5
53. Beata Waś Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
54. Beata Wojtasik Szkoła Podstawowa Nr 3
55. Barbara Zaborowska Zespół Szkół Zawodowych Nr 4
56. Kinga Małgorzata Zyskowska I Liceum Ogólnokształcące
57. Bogumiła Żmudzińska Przedszkole Miejskie Nr 10

Nagrody dla administracji i obsługi:

1. Sabina Beczek Przedszkole Miejskie Nr 18
2. Iwona Ciecierska Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
3. Iwona Kowalczyk Szkoła Podstawowa Nr 1
4. Barbara Podolak Przedszkole Miejskie Nr 15
5. Anna Teresa Syguła Szkoła Podstawowa Nr 2
6. Adam Szulerecki Szkoła Podstawowa Nr 10
7. Barbara Terlikowska Zespół Szkół Zawodowych Nr 3

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalnedarz imprez
sierpień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×