2017-03-07T20:05:00+01:00 eOstroleka.pl
Polska,

Dzień kobiet 2017: życzenia, wierszyki, prezenty. Ten dzień Panie chcą zapamiętać na długo!

REKLAMA
REKLAMA
2
0
1

8 marca wypada dzień kobiet, czyli dla Pań jeden z najciekawszych dni w całym roku. Tego dnia otrzymują one życzenia i prezenty. Panowie szukają z kolei wymarzonych upominków, wymyślają także wierszyki dla swoich kobiet. Krótko mówiąc: dzieje się! Jak sprawić by dzień kobiet był niezapomniany?

Rozpocznijmy od życzeń - to podstawa. Najważniejsze, by w ogóle nie zapomnieć o tym, że mamy do czynienia z dniem kobiet, a datę 8 marca podkreślić czerwonym flamastrem najlepiej już kilka miesięcy wcześniej. Bo gdy pracujemy w miejscu, w którym nie ma kobiet, a na ulicy nie wydadzą się nam podejrzane panie niosące róże i tulipany - przepadliśmy. Pamięć jest zawodna, a zapominalstwo w dniu kobiet pozostaje niewybaczalne co najmniej do kolejnego takiego dnia.

Dlatego najlepiej obudzić swoją partnerkę już z życzeniami. Ale jakie wybrać? Przecież nie powiemy swojskiego "wszystkiego najlepszego", gdyż to zarezerwowane jest na ślub nielubianego kuzyna. Co robić panowie? To co wszyscy, wpisujemy w Google 'dzień kobiet życzenia'. A tam do wyboru, do koloru. Zapodajmy przykładowe...

Tyle spokoju, ile tylko potrzebujesz,
tyle szaleństwa, aby życie nie wydawało się nudne,
tyle szczęścia, abyś nie oszalała z nadmiaru,
zaś miłości ponad wszystko...


Pięknie, ale co gdy nasza partnerka lubi otrzymać jakieś wierszyki na dzień kobiet? Oj, tu już poważniejsza sprawa, wszak nie każdy jest poetą. Ale też coś wymyślimy. Internetowy wujek pod hasłem 'wierszyki na dzień kobiet' proponuje nam na przykład...

Kochana moja - zacznę zwyczajnie,
Że z Tobą w domu jest fajnie:
I w deszczu i w słotę, w smutku, w radości,
Wspierasz i uczysz życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować,
Skromny bukiecik kwiatów darować.


Super, ale wierszyk i życzenia to nie wszystko. Najlepsze do nich będą kwiaty. Oj, ciężkie jest życie faceta. Co tu wybrać? No, nic - znów wyszukiwarka: 'kwiaty dzień kobiet'. Czytamy: najlepsze będą róże lub tulipany. I lepiej żeby nie był to bukiet z Biedronki za 5 zł, bo kobiety znają się na kwiatach, w przeciwieństwie do nas. Dobra, zróbmy standardowo: lećmy do kwiaciarni i niech nas ratuje pani tam pracująca.  Parę razy w roku to i trochę roboty jej nie zaszkodzi.

Mamy już życzenia, wierszyk, kwiaty. Co by tu jeszcze... prezent na dzień kobiet! Rzecz najważniejsza, wybierzmy jeszcze jakiś drobny upominek. Najlepsza będzie biżuteria od 500 zł w górę lub po prostu 500 zł w górę jeżeli nasza partnerka ma wysublimowany gust, albo nie lubi biżuterii. A może jakaś karta podarunkowa do SPA albo salonu kosmetycznego? Oj, to jest to co panie lubią najbardziej. A może i my skorzystamy, wysyłając swoją kobietę do salonu w trakcie ważnego meczu...

Życzenia, wierszyk, kwiaty, prezent. Jeszcze tylko nie zapomnijmy powiedzieć jutro paniom, że je kochamy i kolejny dzień kobiet możemy uznać za udany. Drogie Panie, niech to będzie Wasz wymarzony dzień!

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~chłop , 20:52 07-03-2017,   100%
No rozumiem wszystko z tymi kwiatami i życzeniami.
Ale ta biżuteria od 500zł w górę to już konkretne przegięcie.
Nie raz dawałem kobietom prezenty od 20 zł do 2 tyś. Ale nigdy przez 47 lat mojego życia żadna kobieta nie dała mi prezentu wartego więcej niż 200zł !!!
Myślę że nie jestem odosobniony w moich doświadczeniach.
Zastanówmy się dlaczego tak się dzieje i czy w dobie równości płci i tych wszystkich parytetach ktoś nie popada w feministyczny egoizm??
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
styczeń 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31  1  2  3
 4  5  6  7  8  9  10
 11  12  13  14  15  16  17
 18  19  20  21  22 dk23  24
 25  26  27  28  29  30  31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń