eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Dzień Mamy i Dziecka w Żabinie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2210
zdjecie 2210
fot. UG w Goworowiefot. UG w Goworowie
REKLAMA
W Filii Gminnej Biblioteki w Żabinie odbył się festyn z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka. Imprezę zorganizowali wspólnie pracownicy biblioteki prac sołtys wsi wraz z radnym gminy Goworowo.

Festyn z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka odbył się w czwartek, 26 maja. Imprezę odbywającą się w filii goworowskiej biblioteki zorganizowali sołtys Żabina - Bożena Brzostek i radny Marcin Rurka.

Dzieci chętnie brały udział w konkursach przygotowanych specjalnie dla nich, w których mogły wygrać wspaniałe nagrody książkowe i rzeczowe. Na wszystkich obecnych czekały słodkie przekąski i napoje. Dzieci oraz ich mamy jak również inni goście miło spędzili czas we wspólnym gronie, było dużo śmiechu i radości, a na zakończenie imprezy dzieci i dorośli otrzymali lody ufundowane przez organizatorów.

Dzięki takiej imprezie Biblioteka mogła promować swoją działalność, mieszkańcy wsi zaś mieli okazję do integracji.

Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21 dk22 dk23 dk24
 25  26  27  28 dk29 dk30 dk31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×