eOstroleka.pl
Ostrołęka,

"Dzień Seniora i Wnuczka" w SM “CENTRUM” - integracja i zabawa międzypokoleniowa [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 7618
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

W piątek, 26 stycznia, w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej “Centrum” przy ul. Sikorskiego 45, odbyło się wyjątkowe wydarzenie - “Dzień Seniora i Wnuczka”.

Była to wspaniała okazja do integracji i zabawy dla mieszkańców Ostrołęki. Celem spotkania było umożliwienie seniorom spędzenia czasu z wnukami w atmosferze radości i zabawy.

“Dzień Seniora i Wnuczka” to wydarzenie, które pokazuje, jak ważna jest integracja międzypokoleniowa. To również okazja do podziękowania seniorom za ich wkład w społeczność i umożliwienie im spędzenia czasu z młodszym pokoleniem.

Cieszę się, że mogliśmy zorganizować ‘Dzień Seniora i Wnuczka’. To było niesamowite doświadczenie dla nas wszystkich. Było wspaniale zobaczyć, jak seniorzy i ich wnuki spędzają razem czas, bawią się i uczą od siebie nawzajem. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia.”

- mówi Jakub Frydryk, prezes SM “CENTRUM”.

Dzięki wsparciu ze strony partnera wydarzenia - samorządu Mazowsza, każde z dzieci uczestniczących w dzisiejszym spotkaniu otrzymało upominek. Na słodką niespodziankę mogli liczyć również seniorzy.

Jestem niezmiernie zadowolony, że mogliśmy jako samorząd Mazowsza wesprzeć to wydarzenie. Pokazało ono, jak ważne jest budowanie mostów między pokoleniami i jak wiele radości może przynieść wspólne spędzanie czasu.

- powiedział Mariusz Popielarz, dyrektor ostrołęckiej delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

W organizację spotkania seniorów i wnuczków aktywnie włączyły się świetlice środowiskowe działające w ramach Zespołu Placówek Wsparcia Dziennego.

Partnerem wydarzenia był samorząd województwa mazowieckiego.

zdjecie

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
×