eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Dziwne zachowanie posła Pałysa. Zamieszanie przed Sejmem z udziałem Arkadiusza Czartoryskiego (WIDEO)

REKLAMA
zdjecie 2349
REKLAMA
zdjecie 2349

Dziś około godz. 11 dziennikarze TVN24 zarejestrowali nietypowe zdarzenie. Jeden z redaktorów TVN zauważył przed hotelem poselskim chwiejącego się mężczyznę. Jak się po chwili okazało, był nim poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego - Andrzej Pałys. Mimowolnymi uczestnikami niecodziennego zdarzenia stali się - ostrołęcki poseł Arkadiusz Czartoryski z kolegą.

Reporter zaniepokojony stanem, w jakim znajdował się Andrzej Pałys, zapytał go, czy źle się czuje. Poseł PSL zaprzeczył i niewyraźnym głosem odpowiedział: - Nie, ja się nie czuję.

Następnie poseł Pałys, nie mając zbytniej ochoty na dalszą rozmowę z dziennikarzem, ruszył w kierunku parkingu. Kiedy tam dotarł, wsiadł do najbliższego samochodu - nissana navary. Okazało się, że nie swojego.

Właścicielem auta był inny poseł, a jego pasażerem właśnie Arkadiusz Czartoryski.

- Nie znamy tego pana. Podszedł i wpakował się do samochodu - mówił Czartoryski dziennikarzom. Po chwili zwrócił się do posła PSL: - Proszę, żebyś wyszedł stąd. Raz, raz wysiadaj.

Jednak Pałys ani myślał wysiąść. Czartoryski wraz z kolegą zostawili go więc w samochodzie, a sami udali się do Sejmu. Dopiero po jakimś czasie, po namowach strażników sejmowych, Pałys wysiadł z nissana.

Pałys został zwieszony w prawach członka klubu PSL.

TU OBEJRZYSZ WIDEO Z POSŁEM PAŁYSEM W ROLI GŁÓWNEJ
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×