eOstroleka.pl
Kościół i społeczeństwo,

Ekstremalna Droga Krzyżowa w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 3121
zdjecie 3121
REKLAMA
zdjecie 3121
Posłuchaj
W piątek 28 marca wierni z Ostrołęki wzięli udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Trasa liczyła ponad 40 km, a prowadziła przez gminę Lelis.

Zanim jednak rozpoczęła się Ekstremalna Droga Krzyżowa wcześniej odbyła się msza święta w kościele Zbawiciela Świata Ostrołęce.

Po nabożeństwie wierni wyruszyli w trasę: niebieską - św. Anny. Droga licząca 44 kilometry prowadziła przez Ostrołękę - Białobiel - Durlasy - Lelis - Nasiadki - Dąbrówka - Szkwa - Kurpiewskie - Łęg Starościński - Łęg Przedmiejski i z powrotem Ostrołękę.

Ekstremalna Droga Krzyżowa to nocna wędrówka w ciszy i skupieniu. Z roku na rok przybywa osób, które w ten sposób chcą zbliżyć się do Boga. Nie brakuje też na trasie niepełnoletnich, którym towarzyszą rodzice lub opiekunowie.
Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Zaloguj się, by komentować
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18  19  20 dk21
 22  23 dk24  25 dk26  27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×