eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Elektroniczny systemu rejestracji obecności dzieci w przedszkolach miejskich w Ostrołęce

REKLAMA
zdjecie 9752
REKLAMA

W przedszkolach miejskich w Ostrołęce wdrożony został elektroniczny system rejestracji obecności dzieci. Jest to rozwiązanie, które pozwala rodzicom efektywnie zarządzać informacjami do i z przedszkola. System ruszył 1 lutego.

Dzięki indywidualnym kontom rodzic lub opiekun będzie miał ułatwiony kontakt z wychowawcą dziecka czy dyrektorem, w szybszy sposób będzie mógł zgłosić nieobecność lub spóźnienie dziecka. Funkcjonować będzie elektroniczna tablica ogłoszeń on-line, co powoli na przekazywanie informacji rodzicom. Ponadto automatyczne zliczanie godzin pobytu dziecka w przedszkolu pozwoli na łatwiejsze rozliczanie odpłatności za posiłki i godziny pobytu dzieci w przedszkolu, które dla rodziców będą widoczne w panelu rodzica. System automatycznie zapisuje dziecko każdego dnia na posiłek, dzięki czemu planowanie żywienia będzie adekwatne do obecności dzieci.

Dyrektorzy pozyskają dane do właściwej organizacji pracy przedszkola w zależności od frekwencji dzieci. Panel rodzica dostępny będzie zarówno z poziomu komputera, jak i telefonu komórkowego. W łatwy sposób będzie można przeglądać swoje rozliczenia i obecności dziecka oraz komunikować się z przedszkolem.

W przypadku braku karty w chwili wprowadzenia lub odbioru dziecka, opiekun zobowiązany jest powiadomić nauczyciela o tym fakcie.

Źródło: Urząd Miasta Ostrołęki
REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29  1  2  3
×