eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Fala aktów wandalizmu w Ostrołęce. Zniszczyli budkę telefoniczną kostką brukową (ZDJĘCIA)

REKLAMA
zdjecie 1069
REKLAMA
zdjecie 1069

W ciągu zaledwie tygodnia doszło w Ostrołęce do kilku aktów wandalizmu. Bezmyślność chuliganów jest naprawdę porażająca.

Najpierw wielu mieszkańców miasta zbulwersował „wyczyn” wandali, którzy wyrwali i przewrócili pomnik-ławeczkę doktora Józefa Psarskiego. Przypomnijmy, że prezydent Ostrołęki zaoferował nagrodę w wysokości 5 tys. zł za pomoc w ujęciu osoby lub osób za ten czyn odpowiedzialnych.

Do kolejnego wybryku doszło w miniony weekend. Jacyś młodzieńcy postanowili zrobić swojemu koledze oryginalny prezent na „osiemnastkę”. Jego oryginalność charakteryzowała się... skrajną głupotą pomysłodawców. Wandale w prezencie wysmarowali sprayami ściany hali widowiskowo-sportowej przy ul. Traugutta. Straty to kilka tysięcy złotych...

O najnowszym akcie wandalizmu poinformowała nas czytelniczka. Kobieta, która do nas dzwoniła, była wyjątkowo wzburzona stopniem agresji chuliganów. Okazało się, że w ciągu ostatnich dni ktoś doszczętnie zniszczył budkę telefoniczną przy ulicy Sienkiewicza (w pobliżu "starego" szpitala), rzucając w nią kostką brukową.

- To jest niedopuszczalne! - grzmiała czytelniczka. - Żeby robić takie rzeczy trzeba mieć całkowitą pustkę w głowie! Zainteresujcie tym nasze władze i policjantów, niech zrobią porządek z gówniarzami, którzy nie mają dla nikogo i niczego szacunku!




Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17  18 dk19 dk20 dk21
dk22  23  24  25  26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×